Hnědé pytlované uhlí OŘECH 2

paleta 750 kg 30 ks x 25 kg

Skladem

Pytlované uhlí Ořech 2 je určeno především pro automatické kotle na uhlí, ale může být vhodné i pro některé kotle s ručním přikládáním. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů a. s., úpravna Ledvice. Mezi rozhodující jakostní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv s vlastním jakostním certifikátem. Kvalitu baleného uhlí si jako výrobce a distributor balení pečlivě hlídáme, aby nás zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen. Na kvalitu našich výrobků dohlíží certifikační orgán SGS. S tímto výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Zboží je možné také osobně vyzvednout na prodejně. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

Více

Množstevní sleva

  • Cena od 4 palet: 3.790 Kč
  • Cena za 1 paletu: 3.890 Kč

Zvolte množství palet

paleta 750 kg 30 ks x 25 kg

4.050 Kč

3.890 Kč

5,19 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

  • DOPRAVA V CENĚ
  • DORUČENÍ DO 10 DNŮ

Top centrum Žamberk

U Dlouhoňovic 1397
Žamberk 564 01
Detail prodejny

Máme pro Vás otevřeno Po - Pá: 7:30 - 16:00

Zvolte množství palet

paleta 750 kg 30 ks x 25 kg

4.050 Kč

3.270 Kč

4,36 Kč / Kg

cena při osobním odběru včetně DPH


Uhlí je baleno do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle s uhlím jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Balené uhlí Vám přináší komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Cena uhlí je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále jednou z nejnižších. Balené uhlí a jeho prodej se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Topíte-li Ořechem 2 v automatickém kotli, je možné dosáhnout úspory nákladů až do výše 30 % v porovnání s kotlem na ruční přikládání. V topné sezóně Vám uhlí vydrží v zásobníku až 3-5 dní a mimo sezónu stačí přiložit cca jednou za 1-2 týdny. V neposlední řadě dosáhnete díky modernímu automatickému kotli a našemu balenému palivu téměř ekologického provozu s čistou oblohou nad Vaším domem. Díky dotacím si můžete uhlí a nový automatický kotel, který splňuje nejpřísnější emisní limity pořídit i Vy a topit tak pohodlně, levně a ekologicky.

Bílinské uhlí balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci pytlovaného uhlí obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

Na toto palivo je možné čerpat dotaci na uhlí, a to za předpokladu, že jste již v minulosti již o první část dotace žádali. Více informací o dotaci na uhlí zde.

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí

Hmotnost pytle 25 kg
Hmotnost palety netto 750 kg 
Rozměr palety Š 80 x D 120 x V 150 cm
Počet ks na paletě 30 ks
Rozměr pytle 35 x 75 cm
Zrnitost paliva 10-25 mm
Průměrná výhřevnost min. 17,6 MJ/kg
Spalné teplo 20,07 MJ/kg
Obsah popela 9,7 %
Obsah vody 29 %
Obsah síry 0,77 %
Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte ve stabilní teplotě, aby se zabránilo uvolňování (kondenzaci) vody z paliva v pytli.
Doplňující informace Palivo je v souladu s požadavky na kvalitu paliv podle vyhlášky MŽP ČR. č. 415/2012 Sb. Více informací k jakostním znakům paliva naleznete v katalogu   zde.
Certifikát paliva ke stažení    certifkát SGS
Katalog ke stažení    Katalog hnědého uhlí 2018
Producent Paliva Severočeské doly a. s. 

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí

Kolik zaplatím za dopravu?

 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu nebudou již účtovány. U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR na prodejně. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 

Jaké auto mi zboží doručí?

 Všechna rozvozová auta jsou pro usnadnění manipulace vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem. 

Obvykle je zboží doručováno zásilkovou službou, a to především Českou poštou, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. Nejvhodnějšího dopravce však vždy volíme podle toho, v jakém regionu se přesně nacházíte.

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletovací vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží.  Obvykle však nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.


 Disponujeme také velkokapacitními vozy.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však obvykle musí zákazník zajistit vysokozdvižný vozík na složení z auta. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí

snadná manipulace

11.6.2018

Po vyzkoušení několika typů pytlovaného paliva,asi nejvíce vyhovuje

25.5.2018

O dost vyšší cena, než sypané

Honza, 26.3.2018

hoří, kotel si ho bez problémů bere

15.3.2018

pytlované,minimum prachu

J.V, 23.11.2017

Dodání,kvalita odpovidá. Jen 10 pytlů roztržených při rovnání na paletu,ještě před zabalení palety do smršťovací folie,ta byla nepoškozena.

Exazia, 10.11.2017

Topím v automatickém kotli, nesporná výhoda manipulace s pytlovaným uhlím. Dobře se skladuje.

Ivan, 8.9.2017

není co vytknout super domluva

robert pirkl, 2.6.2017