NAKUPUJ U PROFESIONÁLŮ


Provozovatel e-shopu, společnost MEIXNER & HANUŠ a. s. Czech republic, realizuje velkoobchodní prodej pevných paliv do obchodní sítě regionálních prodejců po celé ČR již více jak 20 let, s počátky této obchodní činnosti od roku 1990

Pro zlepšení našich služeb pro naše regionální prodejce i konečné zákazníky jsme vytvořili profesionální službu e-shopu pod firemní obchodní značkou OK Paliva. V tomto e-shopu si jednoduše a spolehlivě nakoupíte kvalitní balená pevná paliva všeho druhu, nebo si je můžete objednat a vyzvednout u našich regionálních prodejců uvedených v rubrice  VÝDEJNÍ MÍSTA.

SUPERMARKET na paliva s působností po celé ČR má spoustu spokojených zákazníků a poptávka po této službě a nabízeném zboží převyšuje naše původní očekávání.

Prioritou je pro nás KVALITA & CENA se zajištěním profesionální služby pro zákazníka.

Neověřená a nekvalitní paliva, na první pohled s tzv. super cenou“, nenabízíme a neprodáváme.  

Cena paliva je v letních měsících nižší, v zimních vyšší. Doporučujeme si tedy nakoupit palivo včas, abyste se tak vyhli vysokým cenám a delším doručovacím dobám v topné sezóně.

Pro Vaši maximální spokojenost a jistotu vytváříme komplexní logistické a skladovací zázemí včetně profesionální služby  REGIONÁLNÍ ROZVOZ.