PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Známe to všichni. Jezdíme s vozíkem do hobby marketů, kde pracně sháníme to pravé palivo na zimu. A když už s palivem dorazíme domů, čeká nás ruční skládání paliva do kůlny či sklepa. Nakonec Vás bolí celé tělo a říkáte si: „Mám já to vůbec zapotřebí? Tělo zhuntované a toho času, co jsem zase strávil nad vykládkou."

Náš ONLINE SUPERMARKET  Vám maximálně ulehčí nákup paliva. Z pohodlí Vašeho domova, pomocí internetu či operátorky na telefonu, si v klidu objednáte to pravé palivo vhodné pro vaše kamna či kotel. Navíc balené uhlí má ještě další skvělou výhodu: méně špíny, méně prachu = méně času stráveného s úklidem

  Není nic jednoduššího než si u nás objednat.

Pokud si nevíte rady, naše zákaznická linka je Vám každý den od 7:00-15:30 plně k dispozici. Zkušené operátorky Vám rády poradí, jaké palivo je pro Váš kotel či kamna vhodné, případně pomohou také s kompletní realizací objednávky. Nebojte se nás tak kontaktovat na lince   770 129 129.

Náš internetový obchod je ověřen spoustou spokojených zákazníků. Výběr i zásoby máme větší než běžné hobby markety a s naší službou ušetříte čas, starost i námahu.