REGIONÁLNÍ ROZVOZ

Pracně jste si sháněli palivo na zimu? Jezdili jste s vozíkem do hobby marketů a nakonec jste se dřeli a trávili spousty času skládáním do kůlny nebo sklepa?

To vše Vám nyní odpadá při nákupu v našem  SUPERMARKETU NA PALIVA s využitím naší nové služby, díky které Vám za pomoci terénního 
elektrického manipulátóru doručíme palivo až na místo k domu.

 

Zákazníci v blízkosti našeho velkoskladu  Žamberk mohou využít speciální službu REGIONÁLNÍ ROZVOZ. Nyní nově nabízíme a realizujeme
dovoz paliva až k Vám domů n
aším speciálním rozvozovým vozem .

Nákup na e-shopu s dopravou v ceně s regionálním rozvozem je tak možné uskutečnit v závislosti na objemu objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu Žamberk, vždy po dohodě s operátorkou call centra. Avšak tato speciální služba neplatí plošně pro celou ČR, ale je nyní dostupná pouze ve vybraných regionech východních Čech.

Po přijetí objednávky se s Vámi spojíme a najdeme společný vhodný termín dopravy paliva až k Vám domů. Jako nadstandardní službu Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu, za příplatek, složíme na zvolené místo. Nerovný terén pro nás není žádný problém.

Není tedy nic jednoduššího, než si u nás objednat!

Nevíte si rady? Naše zákaznická linka se je Vám každý den od 7:00-15:30 plně k dispozici. Zkušené operátorky Vám rády poradí, jaké palivo je pro Váš kotel či kamna vhodné, případně pomohou také s objednávkou a její realizací. Nebojte se nás kontaktovat na lince   770 129 129.

Více informací o speciální službě naleznete v sekci  ZPUSOBY A CENY DORUČENÍ