Dřevěné pelety PREMIUM PELLETS ENplus A1

paleta 825 kg 55 ks x 15 kg

Skladem

S dopravou v ceně do obce Ostředek - Mžižovice.

Tyto kvalitní dřevěné pelety Premium PELLETS se vyznačují především vysokou výhřevností, kvalitním slisováním dřevěných pilin, nízkou popelnatostí a malým otěrem. K výrobě peletek se používá pouze kvalitní dřevěný materiál který vzniká při opracování dřeva. Tato čistá odkorněná smrková pilina, která po slisováním v peletku zaručuje výbornou výhřevnost. Pelety Premium pellets mají průměr 6 mm a  jsou dodávány na paletách v pytlích o hmotnosti 15 kg. Pytle s peletami jsou na paletě chráněny igelitovou strečovou folií, která je chrání před vniknutím vlhkosti a vody. U dřevěných pelet mimo jiné oceníte také jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a doručení až k domu ve vaší obci Ostředek - Mžižovice. Pelety je možné také osobně vyzvednout na prodejně přímo ve skladu. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ.

Více

Množstevní sleva

1 paleta 7.450 Kč 9,03 Kč / Kg
2 - 3 palety 7.400 Kč 8,97 Kč / Kg
4 a více palet 7.300 Kč 8,85 Kč / Kg

7.450 Kč

9,03 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

Zvolte množství palet

paleta 825 kg 55 ks x 15 kg

  • DOPRAVA V CENĚ

Prodej dřevních pelet Premium Pellets ENplus A1 v obci Ostředek - Mžižovice.

Tyto dřevěné pelety najdou své uplatnění ve všech typech kamen a automatických kotlích na pelety a jsou šetrným a ekologickým palivem v obci Ostředek - Mžižovice. S tímto produktem získáváte jistotu, že kupujete kvalitní palivo z české produkce, které zajišťuje optimální využití vašeho spalovacího zařízení. Dřevní pelety značky Premium Pellets mají certifikaci ENplus A1.

Drobné rozdíly v barevných odstínech dřevních pelet nemají vliv na kvalitu a výhřevnost pelet balených v pytli. Rozdílnost je dána technologickými možnostmi výroby a vlastnostmi vstupní suroviny. 

Značkové pelety Premium Pellets ENplus A1 jsou ekologické palivo pro obec Ostředek - Mžižovice.
 

Mezi hlavní výhody dřevních pelet vyrobených ze dřeva patří:

  1. jsou maximálně ohleduplné k životnímu prostředí v obci Ostředek - Mžižovice

  2. při vytápění se dosahuje podobného komfortu (bez­ obslužnosti) jako při použití elektrokotle nebo plynového kotle

  3. jsou skladné a snadno se s nimi manipuluje a podporují zdravé životní prostředí v obci Ostředek - Mžižovice.

Dřevěné pelety značky Premium Pellets s certifikátem ENplus A1 doručíme i do vaší obce Ostředek - Mžižovice.

Kvalitní dřevní pelety zabalené na paletách, přivezeme do vaší obce Ostředek - Mžižovice nákladními auty s plošinou a složíme k vašemu domu. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dopravíme do obce Ostředek - Mžižovice  ve velice krátké době tak, aby nenastal vypadek ve vaší topné sezóně.

Nejsme tedy klasické uhelné sklady v obci Ostředek - Mžižovice, ale internetový obchod a výrobce baleného paliva. Ceník balených pelet, včetně dopravy do vaší obce Ostředek - Mžižovice, je shodný pro celou Českou republiku. V klidu nakoupíte pelety z domova a my vám je přivezeme do obce Ostředek - Mžižovice. Naše služby dosahují kvality vašeho oblíbeného uhelného skladu ve městě Ostředek - Mžižovice

 

Hmotnost pytle 15 kg
Hmotnost palety netto 825 kg 
Rozměr palety cca: Š 80 x D 120 x V 135 cm
Počet ks na paletě 55 ks
Průměr 6 mm
Surovina čistý odkorněný smrk 
Průměrná výhřevnost > 16,5 MJ/kg
Obsah popela < 0,7 %
Obsah vody

 8,5 %

Skladování Palivo skladujte v suchu.
Certifikace

 

    Kolik zaplatíte za dopravu?


 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu včetně složení hydraulickým čelem nebudou již účtovány.

U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR ve velkoskladě  TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. 

Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou dopravy je vždy dostupnost a průjezdnost nákladního auta, nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 
 

    Kam a jak umíme zboží doručit?


 Doručení probíhá po celé ČR do všech obcí a městských částí v jednotlivých regionech.

Ať se nacházíte kdekoli v České republice platí pro Vás doprava v ceně. Přesný způsob dopravy je volen s ohledem na to kde přesně se nacházíte.

 

                                  ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

 služba dostupná po celé České republice
 doručení již od 1 palety zboží
 paletový vozík
 hydraulické čelo

 paletu složíme na zpevněnou plochu 
                 REGIONÁLNÍ VŮZ OK PALIVA

 služba je dostupná v závislosti na objemu
     objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu
     TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách
     na místo určení
 hydraulické čelo a paletový vozík

 terénní elektrický manipulátor za příplatek
 paletu složíme i na nerovném terénu

 možnost platby kartou přímo u řidiče
 
                   VELKOKAPACITNÍ VŮZ 24 t

 služba dostupná po celé České republice
 doručení až 24 t zboží
 nutná vlastní technika na složení zboží

 vhodné pro firmy vybavené vlastní technikou 


   Zásilková služba
 
          EXPRESNÍ DOPRAVA v ceně


 

 Auta jsou pro usnadnění manipulace s paletou vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Dopravu zboží zabezpečujeme převážně prostřednictvím České pošty a společností GEIS, kteří dokáží zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky.

K závozům zboží využívají nákladní vozy o nosnosti 10 tun a vyšší. Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá (nejčastěji na chodníku nebo silnici). Dopravce nezajišťuje další manipulaci s paletou (převoz do sklepa, garáže, za branku, …..). Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli.


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, tak do  1-2 dnů pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice a dopravce spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Daný dopravce je volen referentkou e-shopu na základě vytíženosti a druhu zakoupeného zboží. Zpravidla palety o tonáži do 825 kg vozí Česká pošta a společnost GEIS. Palety s tonáží nad 825 kg převáží pouze společnost GEIS. Závozy probíhají výhradně v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého až pátého pracovního dne od naložení zboží. Povinností svozového depa je zákazníka vždy předem informovat o plánovaném závozu. V případě, že Vám konkrétní den nevyhovuje, obraťte se s požadavkem na doručujícího dopravce.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.

 

   Regionální vůz OK Paliva s terénním elektrickým manipulátorem
            DOPRAVA COMFORT 

 

 Ve vybraných místech regionu východních Čech Vám zboží doručíme speciálním vozem s terénním elektrickým manipulátorem.

Naším regionálním vozem OK Paliva vyjíždíme z velkoskladu TOPcentrum Žamberk. 

Pokud Vaše objednávka spadá na realizovaného denního závozu objemově a časově, lze po dohodě s operátorkou zavést i palet méně. O všem Vás bude naše operátorka informovat po přijetí Vaší objednávky. 

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8:00-16:00 hodin. Před expedicí budete kontaktováni operátorem ohledně bližších informací k doručení zboží.

Auto je vybaveno hydraulickým čelem, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Základní výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Terénní elektrický manipulátor
Jako jednu z nadstandartních novinek Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu za příplatek složíme na zvolené místo.
Nerovný terén pro nás není žádný problém.
Základní cena za použití terénního manipulátoru do vzdálenosti cca 200 m je stanovena na 50 Kč vč. DPH za paletu. Tato služba a její přesná cena bude vždy sjednána po vzájemné dohodě až na místě s ohledem na vzdálenost a povahu přístupové komunikace. Platba proběhne vždy v hotovosti či platební kartou u řidiče.

S paletou lze tak manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) nebo strukturované dlažbě, či jiném bezpečném nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním
a individuálním rozhodnutí zaměstnance OK Paliv, zdali je možné paletu dopravit na Vámi určené místo.

 

 Předností naší regionální dopravy je možnost využití nadstandardních služeb včetně terénního elektrického manipulátoru.

Naším vozem OK Paliva nabízíme vždy za příplatek a po vzájemné dohodě zvolení nadstandardní služby. Nadstandartní službou se rozumí Vámi zvolený konkrétní termín a čas doručení zboží.

Vybranou nadstandardní  službu je nutné domluvit předem s operátory call centra. Služba je dostupná pouze v případě, že Vámi zvolený termín je volný.

SLUŽBA COMFORT

Garantujeme doručení v konkrétní pracovní den nejpozději však do 16.00 hod.

Jednorázový příplatek 600 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT PLUS

Garantujeme doručení v časovém oknu, tedy v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • Dopolední závoz: 9.00–12.00 hod.
  • Odpolední závoz: 12.00–15.00 hod.

Jednorázový příplatek 900 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT EXPRESS

Garantujeme doručení do 48 hodin od potvrzení objednávky operátorem call centra.

Jednorázový příplatek 1.200 Kč/objednávka

* Služby je možné sčítat. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

 

   Velkokapacitní vůz 24 t

 

 Vhodné pro firmy a podniky s vlastní technikou
na složení zboží.

Naše společnost zajišťuje také přepravu velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však musí zákazník zajistit techniku (vysokozdvižný vozík + paletový vozík) na složení z auta. Obvykle se však můžete těšit na zvýhodněnou cenu a to v závislosti na přesném místě doručení. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

 

Potřebujete upřesnit některé informace? Kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129.