Dřevěné brikety RUF BUK

paleta 800 kg 80 ks x 10 kg

Dočasně vyprodáno

S dopravou v ceně do obce Horčápsko.

Dřevěné brikety RUF - BUK jsou lisovány z kvalitního dřeva do tvaru hranolů o velikosti 155 x 106 x 64 mm. Tyto brikety jsou dodávány v balení o hmotnosti 10 kg. Brikety RUF - BUK pocházejí výhradně z české produkce a vyznačují se kvalitním slisováním dřevěných pilin a zaručují tak maximální spokojenost a dlouhé hoření ve vašich krbech a kamnech. Použitou surovinou k výrobě těchto briket jsou 100% čisté dřevěné bukové piliny. Dřevěné brikety RUF - BUK jsou na paletě chráněny igelitovou strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. U balených dřevěných briket na paletách oceníte mimo jiné jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a doručení až k domu ve vaší obci Horčápsko. Zboží je možné také osobně vyzvednout na prodejně našeho skladu.  Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

Více

Množstevní sleva

1 - 2 palety 6.210 Kč 7,76 Kč / Kg
3 a více palet 6.110 Kč 7,64 Kč / Kg

6.210 Kč

7,76 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

Zvolte množství palet

paleta 800 kg 80 ks x 10 kg

  • DOPRAVA V CENĚ
  • DOČASNĚ VYPRODÁNO
  • SKLADEM U DODAVATELE

Dřevěné brikety RUF - BUK a jejich využití v obci Horčápsko.

Tyto dřevěné brikety najdou své uplatnění ve všech typech kotlů s ručním přikládáním a uzavřených i otevřených krbech a kamnech. S tímto produktem získáváte jistotu, že kupujete kvalitní dřevěné brikety, které zajistí optimální využití vašeho spalovacího zařízení. Doba hoření briket vyrobených ze dřeva může být až 5 hodin v závislosti na přívodu vzduchu a druhu topeniště. 

Dřevěné brikety RUF - BUK jsou ekologické palivo pro obec Horčápsko.

Mezi hlavní výhody dřevěných briket RUF - BUK patří:

  1. maximální ohleduplnost k životnímu prostředí v obci Horčápsko
  2. při vytápění se dosahuje většího komfortu než při vytápění samotným dřevem
  3. jsou skladné a snadno se s nimi manipuluje a podporují zdravé životní prostředí.

Kde a jak nejlépe skladovat dřevěné brikety RUF - BUK a co jim nejvíce škodí?

Briketám vyrobeným ze dřeva, nedělá jednoznačně dobře přímý kontakt s vodou. Chlad a přirozená vzdušná vlhkost dřevěným briketám nevadí. Nejlepší způsob uskladnění briket je v suchých prostorách, využít můžete např. sklep, kůlnu či zahradní domek. V suchém prostředí je skladovatelnost briket prakticky neomezená. V případě, že nevystavíte brikety přímému kontaktu s vodou, nemusíte se obávat zvlhnutí briket. Brikety jsou baleny do recyklovatelné PE folie, která zaručuje briketám malou citlivost na vzdušnou vlhkost.

Dřevěné brikety RUF - BUK dovážíme i do obce Horčápsko.

Kvalitní brikety RUF - BUK zabalené na paletách přivezeme do vaší obce Horčápsko nákladními auty s plošinou a složíme u vašeho domu. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dopravíme do obce Horčápsko  ve velice krátké době tak, aby nenastal vypadek ve vaší topné sezóně.
Nejsme tedy klasické uhelné sklady v obci Horčápsko, ale internetový obchod a výrobce baleného paliva. Ceník briket RUF - BUK, včetně dopravy do vaší obce Horčápsko, je shodný pro celou Českou republiku. V klidu nakoupíte brikety z domova a my vám je přivezeme do obce Horčápsko. Naše služby dosahují kvality vašeho oblíbeného uhelného skladu ve městě Horčápsko.

Hmotnost balení 10 kg (s tolerancí ± 5%)
Hmotnost palety netto 800 kg 
Rozměr palety Š 100 x D 120 x V 150
Počet ks na paletě 80 ks
Počet ks v balení  10 ks
Rozměry brikety 155 x 106 x 64 mm
Surovina čisté bukové piliny
Průměrná výhřevnost ≥ 18 MJ/kg
Obsah popela 0,4 %
Obsah vody ≤ 10%
Skladování Palivo skladujte výhradně v suchu.
Certifikát Parametry bukových briket potvrzuje osvědčení č. 1060/05/2015 vydané zkušebnou TUV Nord czech.

    Kolik zaplatíte za dopravu?


 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu včetně složení hydraulickým čelem nebudou již účtovány.

U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR ve velkoskladě  TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. 

Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 
 

    Kam a jak umíme zboží doručit?


 Doručení probíhá po celé ČR do všech obcí a městských částí v jednotlivých regionech.

Ať se nacházíte kdekoli v České republice platí pro Vás doprava v ceně. Přesný způsob dopravy je volen s ohledem na to kde přesně se nacházíte.

                                  ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

 služba dostupná po celé České republice
 doručení již od 1 palety zboží
 paletový vozík
 hydraulické čelo
 paletu složíme na jakoukoliv zpevněnou plochu
Více zde: 
                 REGIONÁLNÍ VŮZ OK PALIVA

 služba je dostupná v závislosti na objemu
     objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu
     TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách
     na místo určení
 hydraulické čelo a paletový vozík

 terénní elektrický manipulátor za příplatek
 paletu složíme i na nerovném terénu
 možnost platby kartou přímo u řidiče
Více zde:
                   VELKOKAPACITNÍ VŮZ 24 t

 služba dostupná po celé České republice
 doručení až 24 t zboží
 paletový vozík

 nutná vlastní technika na složení zboží
 vhodné pro firmy vybavené vlastní technikou
Více zde: 


   Zásilková služba
            EXPRESNÍ DOPRAVA v ceně


 

 Auta jsou pro usnadnění manipulace s paletou vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Dopravu zboží zabezpečujeme převážně protřednictvím České pošty, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. 

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu  Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu  Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží. Povinností svozového depa je zákazníka vždy předem informovat o plánovaném závozu.  V případě, že Vám konkrétní den nevyhovuje, obraťte se s požadavkem na doručujícího dopravce.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.

 

   Regionální vůz OK Paliva s terénním elektrickým manipulátorem
            DOPRAVA COMFORT

 

 Ve vybraných místech regionu východních Čech Vám zboží doručíme speciálním vozem s terénním elektrickým manipulátorem.

Naším regionálním vozem OK Paliva vyjíždíme z velkoskladu TOPcentrum Žamberk. Po zapracování objednávky se s Vámi spojí naše operátorka a pokud Vaše objednávka bude spadat do realizovaného regionálního závozu objemově a časově, lze po dohodě tak využít naši nadstandartní službu Regionálního rozvozu. 

Pokud Vaše objednávka spadá na realizovaného denního závozu časově, lze po dohodě s operátorkou zavést i palet méně. O všem Vás bude naše operátorka informovat po přijetí Vaší objednávky. 

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8:00-16:00 hodin. Před expedicí budete kontaktováni operátorem ohledně bližších informací k doručení zboží.

Auto je vybaveno hydraulickým čelem, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Základní výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Terénní elektrický manipulátor
Jako jednu z nadstandartních novinek Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu za příplatek složíme na zvolené místo.

Nerovný terén pro nás není žádný problém.
Základní cena za použití terénního manipulátoru do vzdálenosti cca 200 m je stanovena na 50 Kč vč. DPH za paletu. Tato služba a její přesná cena bude vždy sjednána po vzájemné dohodě až na místě s ohledem na vzdálenost a povahu přístupové komunikace. Platba proběhne vždy v hotovosti či platební kartou u řidiče.

S paletou lze tak manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) nebo strukturované dlažbě, či jiném bezpečném nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním a individuálním rozhodnutí zaměstnance OK Paliv, zdali je možné paletu dopravit na Vámi určené místo.

 

 Předností naší regionální dopravy je možnost využití nadstandardních služeb včetně terénního elektrického manipulátoru.

 

Naším vozem OK Paliva nabízíme vždy za příplatek a po vzájemné dohodě zvolení nadstandardní služby. Nadstandartní službou se rozumí Vámi zvolený konkrétní termín a čas doručení zboží.

Vybranou nadstandardní  službu je nutné domluvit předem s operátory call centra. Služba je dostupná pouze v případě, že Vámi zvolený termín je volný.

SLUŽBA COMFORT

Garantujeme doručení v konkrétní pracovní den nejpozději však do 16.00 hod.

Jednorázový příplatek 500 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT PLUS

Garantujeme doručení v časovém oknu, tedy v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • Dopolední závoz: 9.00–12.00 hod.
  • Odpolední závoz: 12.00–15.00 hod.

Jednorázový příplatek 800 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT EXPRESS

Garantujeme doručení do 48 hodin od potvrzení objednávky operátorem call centra.

Jednorázový příplatek 1000 Kč/objednávka

* Služby je možné sčítat. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

 

   Velkokapacitní vůz 24 t

 

 Vhodné pro firmy a podniky s vlastní technikou na složení zboží.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však musí zákazník zajistit techniku (vysokozdvižný vozík) na složení z auta. Obvykle se však můžete těšit na zvýhodněnou cenu a to v závislosti na přesném místě doručení. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

 

Potřebujete upřesnit některé informace? Kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129.

Brikety RUF jsou výhodné a kvalitní, dobře hoří

26.5.2021

Tento produk objednávám již po několikáté a stále jsem plně spokojen.Doporučuji všem.

19.3.2021

Moje skušenost s dřevěnými briketami RUF BUK jsou perfektní.Všem doporučuji.K udržení tepla v chatě perfektní.

5.12.2020

no coment

29.11.2020

Vysoká výhřevnost stačí tři brigety a vyhraje to tři místnosti

26.10.2020

Opravdu kvalita

13.10.2020

Kvalitní produkt

25.5.2020

Na základě zkušenosti minulého roku

4.5.2020

Dobrá výhřevnost, malý odpad

30.5.2018

Dobře slisované Dobře zabalené

Fred, 3.3.2018

dobře hoří

9.12.2017

Snadná manipulace s balíky

30.11.2017

Lehká manipulace , dobrá výhřevnost. Ano doporučuji

24.11.2017

zatím ještě netopíme, tak nemohu posoudit kvalitu, ale vypadají výborně, nedrobí se a jsou kvalitně slisované

škraby, 2.10.2017

Ještě jsme nevyzkoušeli, neboť nenastala topná doba.

hučál, 3.9.2017

Vloni jsem topil se smíšenýma měké a tvrdé dřevo a byl mjsem spokojen. Letos budu poprvé topit s BUK

9.7.2017