VÝSTAVA INFOTHERMA 2018

Realizační tým
e-shopu  se zúčastnil specializované výstavy INFOTHERMA 2018 v Ostravě. 

Prezentoval se sortiment baleného pytlovaného uhlí, hnědouhelných briket, dřevěných briket a pelet a dalšího kvalitního paliva pro moderní automatické kotle, krby
a kamna .


O naše kvalitní zboží a profesionální služby byl po celou dobu výstavy enormní zájem, což dokládá narůstající poptávka od konečných zákazníků po zboží na našem e-shopu. Kdo již objednal, tak se k nám opět vrací.


Nákup u nás je jednoduchý a spolehlivý.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Součástí stánku byla i nabídka kompletní služby PALIVO & KOTEL s montáží automatických kotlů   s finanční podporou až 127.500 Kč v rámci kotlíkové dotace. Zájem zákazníků a prodejní výsledek předčil naše očekávání.

Po celou dobu výstavy byl stánek v obležení zákazníků, kteří přímo na výstavě objednávali paliva ze širokého sortimentu .
Největší zájem byl o balené, pytlované  
BÍLINSKÉ UHLI Z LEDVIC a  HNĚDOUHELNÉ BRIKETY UNION, které dnes v severomoravském regionu zákazníci s oblibou nakupují jako náhradu černého uhlí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přímo na výstavě jsme vyprodali připravené zboží a zájem spotřebitelů nás velmi překvapil. Vzhledem k našim skladovacím možnostem a výrobě jsme ale opět připraveni další nové objednávky.


Děkujeme za Váš zájem, Váš tým .