VELKÁ SOUTĚŽ O CENY


 

NAKOUPIL PALIVO U PROFESIONÁLŮ A VYHRÁL AUTO!

VÝHERCE 1. CENY AUTO KIA & JARNÍ SOUTĚŽ O CENY 2020

Dne 29. 7. 2020 předali manželé Svobodovi, jednatelé firmy JAMBOR – Uhelné sklady Tábor (www.uhlijambor.cz), svému zákazníkovi a nyní i šťastnému výherci 1. CENU jarní soutěže AUTO KIA do osobního vlastnictví v Autosalonu společnosti UNIKOM a.s. Čáslav – nejlepšímu dealerovi aut KIA.

NAKOUPIL, REGISTROVAL SE, VYHRÁL – u PROFESIONÁLŮ na TopChytře.cz

GRATULUJEME a těšíme se s Vámi na DALŠÍ SOUTĚŽE – VÝHERCE a předávání dalších CEN !

 

 

POZOR! POZOR!

NAKUPUJTE palivo již nyní U PARTNERŮ podzimní SOUTĚŽE a VYHRAJTE mnoho dalších CEN.

Informativně podmínky:

Registrovat se do nové soutěže bude možné již v průběhu 8. měsíce 2020 za obdobných podmínek jako u jarní soutěže se soutěžními nákupy paliva uskutečněnými u partnerů soutěže po 1. 8. 2020.

Slosování cen a vyhlášení výherců proběhne:

  • I. Slosování po 30. 9. 2020
  • II. Slosování po 31. 10. 2020
  • Finální slosování po 30. 11. 2020

Kdo z Vás si nakoupí palivo již nyní, bude zařazen do všech kol slosování XL SOUTĚŽE o CENY!

 

 

VÝSLEDKY UKONČENÉ SOUTĚŽE O AUTO A DALŠÍ CENY

Kompletní seznam výherců soutěže najdete na www.TopChytře.cz .

Také již známe výherce „šťastného pořadí“ ze všech tří kol soutěže, kdy každé
25. registrované číslo vyhrálo výherní KUPON na SLEVU 500 Kč.

(kupón na slevu 500,- Kč z dalšího nákupu zboží z aktuálního sortimentu paliv z nabídky e-shopu OK PALIVA.cz při
  splnění podmínky minimální hodnoty takového nákupu 3.500,- Kč vč. DPH s dobou platnosti do 31.12.2020)

 

Všem výhercům gratulujeme!

 

3. KOLO SOUTĚŽE – ŠŤASTNÉ POŘADÍ

1. Libor Začal
2. Miloslava Mlejnková
3. Věra Matoušková
4. Marie Klírová
5. Michaela Nemeckova
6. Martin Filipín
7. Jan Zahradník
8. Karel Jelínek
9. Šárka Vorlíčková
10. Jaroslav Štanc
11. Jaroslav Tomeš
12. Josef Vojáček
13. Jaroslav Šebesta
14. Jaromír Křivohlavý
15. Lenka Čenščáková
16. Tomáš Pech
17. Marie Partajová
18. František Váňa
19. Jaroslav Hlavsa
20. Antonín Lapčík
21. Marie Krnínská
22. Josef Morávek

23. Josef Špicl
24. Gabriela Hajkova
25. Petr Sachl
26. Josef Sedláček
27. paní Genzová
28. Jitka Málková
29. Jaroslava Tautermanová
30. Alena Kiselicová
31. Ladislav Pospíšil
32. Rudolf Blažko
33. Ladislav Syrový
34. Jiří Procházka
35. František Havlík
36. Jana Veletová
37. Vendula Příbramská
38. Martin Hostinský
39. Oldřich Vítů
40. Václav Kotlaba
41. František Frýbert
42. Josef Blažej
43. Jitka Němcová
44. Václav Čech

45. Pavel Balek
46. Jitka Mládkova
47. Petr Barnas
48. Jana Chlumova
49. Zdeněk Petržíla
50. Jan Dejmek
51. Pavel Malinský
52. Miroslav Grulich
53. Jan Herel
54. František Glanc
55. Libor Kmohan
56. Jaroslav Malimankova
57. Jiří Vepřek
58. Miroslav Malý
59. Jana Vonaskova
60. Alena Zvárová
61. Jana Valickova
62. Jiří Musil
63. Richard Urbanec
64. Naďa Vlková

 

2. KOLO SOUTĚŽE – ŠŤASTNÉ POŘADÍ

1. Hana Gobelova
2. Jitka Pešková
3. Ladislav Novotný
4. Petr Pouzar
5. Eva Ruckerová
6. Marie Petličková
7. Bohuslav Chval
8. Jana Pírková
9. Martin Dušek
10. Aneta Rábová
11. Zeněk Klečka
12. Petr Veverka
13. Rudolf Šíma
14. Václav Šebek
15. Miloš Maňas
16. Václav Zeman
17. Zdenek Maly
18. Maruška
19. Jaroslava Mrkosová
20. Ladislav Durda
21. Marie Korchova
22. Rostislav Krňávek
23. Helena Žbánková
24. Jiří Pošvář

25. Emil Hazucha
26. Jitka Sejkorová
27. Jan Navrátil
28. Petra Snopova
29. Jiri Vinecky
30. Jan Tuček
31. Jan Kuba
32. Václav Krofta
33. Jaroslav Podzimek
34. Josef Duffek
35. Michal Kmohan
36. Lat Josef
37. Jiří Koubek
38. Jan Latner
39. Luděk Švamberk
40. Miloslav Syrový
41. Vojtěch Urban
42. Jana Brůžková
43. Josef Čermák
44. Eva Kopicová
45. Helena Neprašová
46. Petr Šmejkal
47. Rudolf Dotchkov
48. Zdeněk Valenta

49. Josef Pavlík
50. Horst Wúrfel
51. Vladimír Císař
52. Miroslav Zikeš
53. Ivo Klimeš
54. Teska Aleš
55. Jana Zverinova
56. Josef Zelený
57. Rostislav Beneš
58. Petr Herink
59. Tomáš Rak
60. Miloš Šnytr
61. Pavel Jirásek
62. Leher Stanislav
63. Jan Polívka
64. Vít Kůst
65. Luboš Lidl
66. Romana Koutská
67. Zuzka Drážková
68. Luboš Douda
69. Libuše Ouřadová
70. František Turek

 

 

1. KOLO SOUTĚŽE – ŠŤASTNÉ POŘADÍ

1. Petr Pěček
2. Ivan Chalačev
3. Eva Fenčáková
4. Tomáš Rajdl
5. Štefan Šimna                    
6. Pavel Megrd
7. pan Hofman
8. Hedvika Hnátová
9. Technický servis PR  s.r.o.
10. Metz Marco
11. Lukáš Jirsa
12. Luděk Hunal
13. Jiří Motyka
14. Iveta Kozubová
15. Bohumír Čížek
16. pan Čubrda
17. Veronika Šedová
18. Alžběta Kuncová
19. Jiří Polák
20. Bohuslav Matys

21. Vladimíra Kučerová
22. Petra Kyzlíková
23. Jiří Růžička
24. Václav Pitelka
25. Jaroslav Bohuslav
26. Martin Patka
27. Josef Vondráček
28. Hana Kurzová
29. Jan Merka
30. Lorant Melecski
31. Václav Kytka
32. Antonín Stejskal
33. Jan Laštovkova
34. Jiří Franc
35. Martin Skořepa
36. Marie Vančurová
37. Jakub Lokajíček
38. Josef Drahokoupil
39. Stanislav Friedl
40. Karel Tvrdík


41. Zbyněk Doležel
42. Jan Šesták
43. Jana Hetzerová
44. Jaroslava Nohavcová
45. Zdeněk Král
46. Ing. Marie Polanková
47. Michal Drugda
48. Jiří Pytloun
49. Stanislava Benešová
50. Petr Jirásek
51. Jiří Šídlo
52. Vladimír Stejskal
53. Marta Suchá
54. Radek Romanovský
55. Karel Žahourek
56. Jan Jánoš
57. Zdeněk Fait
58. Michal Foist
59. Jaroslav Hrabánek
60. Jaroslav Vacek

 

 

 


LETACEK-SOUTEZ-2020-1
 

Kompletní pravidla velké soutěže o ceny naleznete  ZDE
Kompletní pravidla ochrany osobních údajů naleznete  ZDE

Děkujeme za Váš soutěžní nákup a výhercům předem blahopřejeme.