Uhelné brikety UNION SVAZEK

paleta 700 kg 28 ks x 25 kg

Skladem

S dopravou v ceně do obce Sulice - Hlubočinka.
 

Kvalitní hnědouhelné brikety UNION - SVAZEK vyráběné v Německu, byly dříve prodávané pod značkou HeizProfi.  Jsou lisované bez přidaných pojiv z uhelného suchého prachu, a jsou 100% přírodní. Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové uhelné brikety UNION - SVAZEK mimořádně dlouho a rovnoměrně. Jsou tak mimořádně efektivní. Brikety UNION - SVAZEK v balení 25 kg, najdou své uplatnění v celé řadě topenišť. Od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. S krbovými briketami UNION balených ve svazku si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání palivového dřeva . Krbové uhelné brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví. S briketami UNION - SVAZEK ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Balíčky jsou na paletě dále chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna.   

Snadné je i objednání a doručení až k domu ve vaší obci Sulice - Hlubočinka. Uhelné brikety UNION - SVAZEK je možné také osobně vyzvednout na prodejně přímo ve skladu. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže    DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

 

Více

Množstevní sleva

1 - 2 palety 5.400 Kč 7,71 Kč / Kg
3 - 4 palety 5.300 Kč 7,57 Kč / Kg
5 a více palet 5.250 Kč 7,50 Kč / Kg

5.530 Kč

5.400 Kč

7,71 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

Zvolte množství palet

paleta 700 kg 28 ks x 25 kg

  • DOPRAVA V CENĚ

Top centrum Žamberk

U Dlouhoňovic 1397
Žamberk 564 01
Detail prodejny

Máme pro Vás otevřeno Po - Pá: 7:30 - 16:00

1 paleta 4.270 Kč 6,10 Kč / Kg

5.530 Kč

4.270 Kč

6,10 Kč / Kg

cena při osobním odběru včetně DPH

Zvolte množství palet

paleta 700 kg 28 ks x 25 kg


Hnědouhelné brikety UNION - SVAZEK doručíme i do obce Sulice - Hlubočinka.
 

Kvalitní brikety UNION - SVAZEK vyrobené z lisovaného uhelného prachu jsou zabalené na paletách. Přivezeme je do vaší obce Sulice - Hlubočinka nákladními auty s plošinou a složíme k vašemu domu. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dopravíme do obce Sulice - Hlubočinka ve velice krátké době tak, aby nenastal výpadek ve vaší topné sezóně.

Nejsme tedy klasické uhelné sklady v obci Sulice - Hlubočinka, ale internetový obchod a výrobce baleného paliva. Ceník briket UNION - SVAZEK, včetně dopravy do vaší obce Sulice - Hlubočinka, je shodný pro celou Českou republiku. V klidu nakoupíte brikety z domova, a my vám je přivezeme do do obce Sulice - Hlubočinka. Naše služby dosahují kvality vašeho oblíbeného uhelného skladu ve městě Sulice - Hlubočinka.

Proč si koupit hnědouhelné brikety UNION - SVAZEK s dopravou v ceně do obce Sulice - Hlubočinka?

Krbové uhelné brikety Heizprofi byly u spotřebitelů oblíbené od roku 2001. V roce 2017 se Heizprofi v celé Evropě přejmenoval na UNION® – stejný produkt s novou ražbou v moderním balení. UNION® je obchodní značka, která je od roku 1904 zárukou nejlepší kvality paliva pro domácnosti – made in Germany. Originál poznáte podle ražby UNION®.

Uhelné brikety - vytrvalé palivo.

Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION® mimořádně dlouho.

Ekologické brikety - 100 % přírodní.

K minerálnímu palivu se nepřidávají žádná přidaná pojiva. Jedná se pouze o uhelný prach lisovaný pod velkým tlakem.

Spolehlivé brikety - dlouho žhnoucí, spolehlivě nahradí dřevo.

Krbové brikety Union hoří rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní s minimem zbytkového popela.

Brikety Made in Germany - prostě německá kvalita.

Krbové brikety UNION® se těží, zušlechťují a balí v hnědouhelném revíru Porýní.

 

Užijte si příjemný čas strávený u krbu v obci Sulice - Hlubočinka.

Tradiční výrobce briket UNION® vám zajistí útulnost prostřednictvím dlouhé doby hoření a příjemného uklidňujícího plápolání ohně.

Přikrývka na pohovce, zář z krbových kamen, je příjemné teplo a v pozadí hraje hudba. Všechno je perfektní. A pak přijde ten okamžik: "Miláčku, dones zvenčí dříví. Myslím, že oheň brzy vyhasne." 

Krbová kamna jsou něčím výjimečným. Žádný jiný předmět v domácnosti nevytvoří srovnatelnou útulnou atmosféru. Jediným háčkem je skladování a stálé přikládání krbového dřeva. Nemusí tomu tak být. Krbové brikety UNION® vám mohou pomoci.

Ať už s přáteli, partnerem nebo sami s šálkem čaje. S krbovými briketami si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví. Užijete si tak odpočinek před krbovými kamny: delší snění, delší čtení, delší vyprávění, delší odpočívání. Čím déle, tím lépe.

 

Výhřevnost 10 kg přírodních krbových briket UNION®odpovídá: 

• cca 2 rašlových pytlů à 12,5 dm³ směsi palivového dříví

• 5,5 litrů topného oleje EL 

• 6,3 m³ zemního plynu 

• 11,3 kg dřevěných briket 

• 11,6 kg dřevěných pelet

Krbové brikety Union udělají práci za Vás.

Přiznáváme, že zcela bez krbového dříví to nejde, jelikož krbové brikety potřebují vysokou počáteční teplotu, aby se rozhořely a produkovaly dlouhotrvající příjemné teplo. Dbejte prosím na to, aby byla vaše krbová kamna určena k topení s hnědouhelnými briketami. Údaje naleznete na návodu k obsluze přístroje. Pokud nemáte návod k dispozici, poradí vám kominík.

 

 

 

Hmotnost balení 25 kg
Hmotnost palety netto 700 kg 
Rozměr palety Š 80 x D 120 x V 110
Počet ks na paletě 28 ks
Rozměr balení 270 x 190 x 190 mm 
Počet briket v balení 44 ks
Rozměr brikety délka cca 180 x výška cca 60 x tloušťka cca 50 mm
Průměrná výhřevnost 19,8 MJ/kg
Obsah popela 3,5 %
Obsah vody 19 %
Obsah síry 0,1 %
Skladování Palivo uložené na paletě skladujte v suchém prostřední.

    Kolik zaplatíte za dopravu?


 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu včetně složení hydraulickým čelem nebudou již účtovány.

U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR ve velkoskladě  TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. 

Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 
 

    Kam a jak umíme zboží doručit?


 Doručení probíhá po celé ČR do všech obcí a městských částí v jednotlivých regionech.

Ať se nacházíte kdekoli v České republice platí pro Vás doprava v ceně. Přesný způsob dopravy je volen s ohledem na to kde přesně se nacházíte.

                                  ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

 služba dostupná po celé České republice
 doručení již od 1 palety zboží
 paletový vozík
 hydraulické čelo
 paletu složíme na jakoukoliv zpevněnou plochu
Více zde: 
                 REGIONÁLNÍ VŮZ OK PALIVA

 služba je dostupná v závislosti na objemu
     objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu
     TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách
     na místo určení
 hydraulické čelo a paletový vozík

 terénní elektrický manipulátor za příplatek
 paletu složíme i na nerovném terénu
 možnost platby kartou přímo u řidiče
Více zde:
                   VELKOKAPACITNÍ VŮZ 24 t

 služba dostupná po celé České republice
 doručení až 24 t zboží
 paletový vozík

 nutná vlastní technika na složení zboží
 vhodné pro firmy vybavené vlastní technikou
Více zde: 


   Zásilková služba
            EXPRESNÍ DOPRAVA v ceně


 

 Auta jsou pro usnadnění manipulace s paletou vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Dopravu zboží zabezpečujeme převážně protřednictvím České pošty, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. 

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu  Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu  Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží. Povinností svozového depa je zákazníka vždy předem informovat o plánovaném závozu.  V případě, že Vám konkrétní den nevyhovuje, obraťte se s požadavkem na doručujícího dopravce.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.

 

   Regionální vůz OK Paliva s terénním elektrickým manipulátorem
            DOPRAVA COMFORT

 

 Ve vybraných místech regionu východních Čech Vám zboží doručíme speciálním vozem s terénním elektrickým manipulátorem.

Naším regionálním vozem OK Paliva vyjíždíme z velkoskladu TOPcentrum Žamberk. Po zapracování objednávky se s Vámi spojí naše operátorka a pokud Vaše objednávka bude spadat do realizovaného regionálního závozu objemově a časově, lze po dohodě tak využít naši nadstandartní službu Regionálního rozvozu. 

Pokud Vaše objednávka spadá na realizovaného denního závozu časově, lze po dohodě s operátorkou zavést i palet méně. O všem Vás bude naše operátorka informovat po přijetí Vaší objednávky. 

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8:00-16:00 hodin. Před expedicí budete kontaktováni operátorem ohledně bližších informací k doručení zboží.

Auto je vybaveno hydraulickým čelem, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Základní výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Terénní elektrický manipulátor
Jako jednu z nadstandartních novinek Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu za příplatek složíme na zvolené místo.

Nerovný terén pro nás není žádný problém.
Základní cena za použití terénního manipulátoru do vzdálenosti cca 200 m je stanovena na 50 Kč vč. DPH za paletu. Tato služba a její přesná cena bude vždy sjednána po vzájemné dohodě až na místě s ohledem na vzdálenost a povahu přístupové komunikace. Platba proběhne vždy v hotovosti či platební kartou u řidiče.

S paletou lze tak manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) nebo strukturované dlažbě, či jiném bezpečném nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním a individuálním rozhodnutí zaměstnance OK Paliv, zdali je možné paletu dopravit na Vámi určené místo.

 

 Předností naší regionální dopravy je možnost využití nadstandardních služeb včetně terénního elektrického manipulátoru.

 

Naším vozem OK Paliva nabízíme vždy za příplatek a po vzájemné dohodě zvolení nadstandardní služby. Nadstandartní službou se rozumí Vámi zvolený konkrétní termín a čas doručení zboží.

Vybranou nadstandardní  službu je nutné domluvit předem s operátory call centra. Služba je dostupná pouze v případě, že Vámi zvolený termín je volný.

SLUŽBA COMFORT

Garantujeme doručení v konkrétní pracovní den nejpozději však do 16.00 hod.

Jednorázový příplatek 500 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT PLUS

Garantujeme doručení v časovém oknu, tedy v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • Dopolední závoz: 9.00–12.00 hod.
  • Odpolední závoz: 12.00–15.00 hod.

Jednorázový příplatek 800 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT EXPRESS

Garantujeme doručení do 48 hodin od potvrzení objednávky operátorem call centra.

Jednorázový příplatek 1000 Kč/objednávka

* Služby je možné sčítat. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

 

   Velkokapacitní vůz 24 t

 

 Vhodné pro firmy a podniky s vlastní technikou na složení zboží.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však musí zákazník zajistit techniku (vysokozdvižný vozík) na složení z auta. Obvykle se však můžete těšit na zvýhodněnou cenu a to v závislosti na přesném místě doručení. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

 

Potřebujete upřesnit některé informace? Kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129.

brikety jsou výhřevné, balení po 10 kg je čisté a dobře se uklízí, podíl uhelného prachu nepatrný, nemusím se bát že mi to zmokne, jediná nevýhoda…

17.6.2021

Několikaletá dobrá zkušenost

31.5.2021

Dobrá manipulace, žádný odpad - mour.

5.2.2021

na ohodnocení je krátká doba.

27.1.2021

Tyto brikety vydrží dlouho hořet, přikládání je velmi čisté. Balení po 10 kg je velice praktické - každý balík je potažen igelitovou folií a má úchyt…

26.1.2021

Ještě jsem se k vyzkoušení nedostal - asi, až v zimě

1.10.2020

Brikety jsou výborné a kvalitní palivo. Doporučuji.

10.8.2020

Spokojenost dobre se snim topi

2.8.2020

Kvalitní brikety

7.12.2018