Uhelné brikety UNION 3“

paleta 750 kg (25kg/bal) 30 ks x 25 kg

Expedice do 2 týdnů od objednáníHnědouhelné německé brikety UNION, dříve prodávané pod značkou HeizProfi jsou lisované bez pojiv a jsou 100% přírodní. Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION mimořádně dlouho a rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní. Brikety Union 3" balení 25 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. S krbovými briketami UNION si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví. S briketami Union ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Balíčky jsou na paletě dále chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. Zboží je možné také osobně vyzvednout na prodejně. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

 

Více

Množstevní sleva

1 - 2 palety 10.400 Kč 13,87 Kč / Kg
3 a více palet 10.300 Kč 13,73 Kč / Kg

10.400 Kč

13,87 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

Zvolte množství palet

paleta 750 kg (25kg/bal) 30 ks x 25 kg

  • DOPRAVA V CENĚ

Krbové brikety Heizprofi jsou u spotřebitelů oblíbené od roku 2001. V roce 2017 se z Heizprofi stal v celé Evropě opět UNION® – stejný produkt s novou ražbou v moderním balení. UNION® je obchodní značka, která je od roku 1904 zárukou nejlepší kvality paliva pro domácnosti – made in Germany. Originál poznáte podle ražby. UNION®.

Vytrvalé
Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION® mimořádně dlouho.

100 % přírodní
K minerálnímu palivu se nepřidávají žádná pojiva.

Spolehlivé
Krbové brikety hoří rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní.

Made in Germany
Krbové brikety UNION® se těží, zušlechťují a balí v hnědouhelném revíru Porýní.

Díky dlouhé době hoření a díky příjemně uklidňujícímu plápolání ohně Vám tradiční značka UNION® zajistí útulnost.
Přikrývka na pohovce, zář z krbových kamen, je příjemné teplo a v pozadí hraje hudba. Všechno je perfektní. A pak přijde ten okamžik: "Miláčku, dones zvenčí dříví. Myslím, že oheň brzy vyhasne." 

Krbová kamna jsou něčím výjimečným. Žádný jiný předmět v domácnosti nevytvoří srovnatelnou útulnou atmosféru. Jediným háčkem je skladování a stálé přikládání krbového dřeva. Nemusí tomu tak být. Krbové brikety UNION® Vám mohou pomoci.

Ať už s přáteli, partnerem nebo sami s šálkem čaje. S krbovými briketami si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví. Užijete si tak odpočinek před krbovými kamny: delší snění, delší čtení, delší vyprávění, delší odpočívání. Čím déle, tím lépe.

Výhřevnost 10 kg přírodních krbových briket UNION®odpovídá: 
• cca 2 rašlových pytlů à 12,5 dm³ směsi palivového dříví
• 5,5 litrů topného oleje EL 
• 6,3 m³ zemního plynu 
• 11,3 kg dřevěných briket 
• 11,6 kg dřevěných pelet

Krbové brikety udělají práci za Vás
Přiznáváme, že zcela bez krbového dříví to nejde, jelikož krbové brikety potřebují vysokou počáteční teplotu, aby se zapálily a produkovaly dlouhotrvající příjemné teplo. Dbejte prosím na to, aby byla Vaše krbová kamna určena pro provoz s hnědouhelnými briketami. Údaje naleznete na návodu k obsluze přístroje. Pokud nemáte návod k dispozici, poradí Vám kominík.

NÁVOD PRO ZAPÁLENÍ

Nastavte regulátor vzduchu do polohy pro zapálení a poté zapalte oheň pomocí palivového dříví tak, jak jste zvyklí. Stačí pár malých kousků palivového dříví.
Počkejte, dokud se oheň nerozhoří a nevytvoří se žárové lože. Teprve potom přiložte dvě až tři krbové brikety, aby mohly rozvinout svůj plný výkon.
Jakmile se krbové brikety rozhoří, otočte přívod vzduchu na požadovaný stupeň výkonu a užívejte si klidný plamen. Krbové brikety musíte opět přiložit teprve tehdy, pokud už zůstane pouze žárové lože. Máte dostatek času...

 

Pevná paliva jako je dřevo a hnědouhelné brikety se od sebe liší chováním a působením díky svým částicím. Rozhodující především je, zda si přejete rychlé horko nebo dlouho trvající teplo.

Vlastnosti Dřevo Krbové brikety
ZAPÁLENÍ

Suché dřevo se snadno zapaluje. Na začátku nevkládejte velká polena. Vlhké dřevo se nezapálí nebo pouze obtížně a zatěžuje životní prostředí.

Potřebují spodní vzduch a nejlépe se zapalují na žárovém loži. Krbové brikety položte na žár vedle sebe ve vzdálenosti jednoho prstu

VYHOŘENÍ

Rychlé.

Pomalé a rovnoměrné.
Dobře regulovatelné.

CHOVÁNÍ PŘI
DOHOŘÍVÁNÍ

Krátké hoření s živým plamenem.

Příjemně klidný plamen.
Dlouhá doba hoření.

VYTVOŘENÍ ŽÁRU

Jen s velkými poleny.

Dlouhotrvající.
Vytvoření stabilního žárového lože.

VZESTUP TEPLA

Vysoký počáteční žár.
Rychlé vyhoření.

Rovnoměrné teplo díky značnému žhavému podloží.

OBLAST OPTIMÁLNÍHO POUŽITÍ

Krátké využití topeniště na málo hodin.

Pro dlouhé večery u krbu a jako doplnění k centrálnímu vytápění.

 

Hmotnost balení 25 kg
Hmotnost palety netto 750 kg 
Rozměr palety Š 100 x D 120 x V cca. 160
Počet ks na paletě 30 ks
Rozměr pytle cca. 35 x 75 cm 
Rozměr brikety 7,4 x 5,6 x 5,4 cm
Průměrná výhřevnost 19,8 MJ/kg
Obsah popela 3,5 %
Obsah vody 19 %
Obsah síry 0,1 %
Skladování Palivo uložené na paletě skladujte v suchém prostřední.

    Kolik zaplatíte za dopravu?


 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu včetně složení hydraulickým čelem nebudou již účtovány.

U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR ve velkoskladě  TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. 

Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 
 

    Kam a jak umíme zboží doručit?


 Doručení probíhá po celé ČR do všech obcí a městských částí v jednotlivých regionech.

Ať se nacházíte kdekoli v České republice platí pro Vás doprava v ceně. Přesný způsob dopravy je volen s ohledem na to kde přesně se nacházíte.

                                  ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

 služba dostupná po celé České republice
 doručení již od 1 palety zboží
 paletový vozík
 hydraulické čelo
 paletu složíme na jakoukoliv zpevněnou plochu
Více zde: 
                 REGIONÁLNÍ VŮZ OK PALIVA

 služba je dostupná v závislosti na objemu
     objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu
     TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách
     na místo určení
 hydraulické čelo a paletový vozík

 terénní elektrický manipulátor za příplatek
 paletu složíme i na nerovném terénu
 možnost platby kartou přímo u řidiče
Více zde:
                   VELKOKAPACITNÍ VŮZ 24 t

 služba dostupná po celé České republice
 doručení až 24 t zboží
 paletový vozík

 nutná vlastní technika na složení zboží
 vhodné pro firmy vybavené vlastní technikou
Více zde: 


   Zásilková služba
            EXPRESNÍ DOPRAVA v ceně


 

 Auta jsou pro usnadnění manipulace s paletou vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Dopravu zboží zabezpečujeme převážně protřednictvím České pošty, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. 

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu  Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu  Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží. Povinností svozového depa je zákazníka vždy předem informovat o plánovaném závozu.  V případě, že Vám konkrétní den nevyhovuje, obraťte se s požadavkem na doručujícího dopravce.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.

 

   Regionální vůz OK Paliva s terénním elektrickým manipulátorem
            DOPRAVA COMFORT

 

 Ve vybraných místech regionu východních Čech Vám zboží doručíme speciálním vozem s terénním elektrickým manipulátorem.

Naším regionálním vozem OK Paliva vyjíždíme z velkoskladu TOPcentrum Žamberk. Po zapracování objednávky se s Vámi spojí naše operátorka a pokud Vaše objednávka bude spadat do realizovaného regionálního závozu objemově a časově, lze po dohodě tak využít naši nadstandartní službu Regionálního rozvozu. 

Pokud Vaše objednávka spadá na realizovaného denního závozu časově, lze po dohodě s operátorkou zavést i palet méně. O všem Vás bude naše operátorka informovat po přijetí Vaší objednávky. 

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8:00-16:00 hodin. Před expedicí budete kontaktováni operátorem ohledně bližších informací k doručení zboží.

Auto je vybaveno hydraulickým čelem, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Základní výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Terénní elektrický manipulátor
Jako jednu z nadstandartních novinek Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu za příplatek složíme na zvolené místo.

Nerovný terén pro nás není žádný problém.
Základní cena za použití terénního manipulátoru do vzdálenosti cca 200 m je stanovena na 50 Kč vč. DPH za paletu. Tato služba a její přesná cena bude vždy sjednána po vzájemné dohodě až na místě s ohledem na vzdálenost a povahu přístupové komunikace. Platba proběhne vždy v hotovosti či platební kartou u řidiče.

S paletou lze tak manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) nebo strukturované dlažbě, či jiném bezpečném nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním a individuálním rozhodnutí zaměstnance OK Paliv, zdali je možné paletu dopravit na Vámi určené místo.

 

 Předností naší regionální dopravy je možnost využití nadstandardních služeb včetně terénního elektrického manipulátoru.

 

Naším vozem OK Paliva nabízíme vždy za příplatek a po vzájemné dohodě zvolení nadstandardní služby. Nadstandartní službou se rozumí Vámi zvolený konkrétní termín a čas doručení zboží.

Vybranou nadstandardní  službu je nutné domluvit předem s operátory call centra. Služba je dostupná pouze v případě, že Vámi zvolený termín je volný.

SLUŽBA COMFORT

Garantujeme doručení v konkrétní pracovní den nejpozději však do 16.00 hod.

Jednorázový příplatek 500 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT PLUS

Garantujeme doručení v časovém oknu, tedy v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • Dopolední závoz: 9.00–12.00 hod.
  • Odpolední závoz: 12.00–15.00 hod.

Jednorázový příplatek 800 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT EXPRESS

Garantujeme doručení do 48 hodin od potvrzení objednávky operátorem call centra.

Jednorázový příplatek 1000 Kč/objednávka

* Služby je možné sčítat. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

 

   Velkokapacitní vůz 24 t

 

 Vhodné pro firmy a podniky s vlastní technikou na složení zboží.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však musí zákazník zajistit techniku (vysokozdvižný vozík) na složení z auta. Obvykle se však můžete těšit na zvýhodněnou cenu a to v závislosti na přesném místě doručení. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

 

Potřebujete upřesnit některé informace? Kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129.

výhodné spokojenost

3.11.2020

již nikdy volně ložené...s až 15% prachových částic.....!! Fakturované množství se 100% = množství fyzicky dodanému..

31.8.2018