Uhelné brikety REKORD 2

paleta 750 kg 30 ks x 25 kg

Skladem

S dopravou v ceně do obce Čakov - Tatouňovice.

Hnědouhelné německé brikety REKORD 2” pocházejí z oblasti lužického revíru a na českém trhu se staly zárukou kvality. Brikety REKORD 2” v pytlích po 25 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety značky REKORD 2” se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. S tímto výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až k domu do obce Čakov - Tatouňovice. Zboží je možné také osobně vyzvednout na prodejně. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

Více

Množstevní sleva

1 - 2 palety 9.000 Kč 12,00 Kč / Kg
3 a více palet 8.950 Kč 11,93 Kč / Kg

10.900 Kč

9.000 Kč

12,00 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

Zvolte množství palet

paleta 750 kg 30 ks x 25 kg

  • DOPRAVA V CENĚ

Top centrum Žamberk

U Dlouhoňovic 1397
Žamberk 564 01
Detail prodejny

Máme pro Vás otevřeno Po-Pá, 7:00 - 11:00, 11:30 - 15:30

1 paleta 8.250 Kč 11,00 Kč / Kg

9.750 Kč

8.250 Kč

11,00 Kč / Kg

cena při osobním odběru včetně DPH

Zvolte množství palet

paleta 750 kg 30 ks x 25 kg


Topte ve obci Čakov - Tatouňovice pouze kvalitními briketami Rekord.

Hnědouhelné brikety REKORD 2” z oblasti Lužice mají dlouholetou tradici. Brikety REKORD 2” můžete použít v celé řadě topenišť. Jsou vhodné pro krby, Sporáky, pokojová kamna i kotle.


Uhelné brikety jsou oblíbené nejen pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí, ale i pro krásné plameny, které vás potěší při dlouhých večerech u krbu. Na brikety REKORD 2” se můžete vždy spolehnout – jejich kvalita je konstantní. Brikety vyrobené z uhlí se často díky dlouhotrvajícímu žhnutí srovnávají s kůrovou briketou zvanou noční briketa. Hnědouhelné brikety se doporučují kombinovat s palivovým dřevem.

Balené brikety REKORD 2” vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Brikety jsou baleny do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle jsou na paletě dále chráněny igelitovou strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. Uhelné brikety REKORD 2” balíme v našem moderním balicím centru a jsme tedy přímo výrobci balených briket obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží doručíme přímo z našeho výrobního skladu.

Jak správně topit aby jste měli v obci Čakov - Tatouňovice čistý vzduch.

Při topení hnědouhelnými briketami REKORD 2” hraje důležitou roli počáteční teplo. Proto je třeba používat vhodné podpalovače a dostatečné množství dřeva pro zatápění. Na rovnoměrně rozžhaveném podloží se brikety zapalují nejlépe. Když chytnou, jsou pro ně typické vytrvalé, klidně mihotající plameny. Na rozdíl od štípaného dřeva se nemusí briketami REKORD 2” tak často přikládat a díky vysokému obsahu energie vydrží žhnout i přes noc.

Můžete se spolehnout, že uvnitř se vždy nachází zboží vynikající kvality. A to si můžete ověřit sami!

Uhelné brikety Rekord 2” doručíme i do Vaší obce Čakov - Tatouňovice

Kvalitní brikety Rekord 2” zabalené na paletách přivezeme do vaší obce Čakov - Tatouňovice nákladními auty s plošinou a složíme k vašemu domu. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dopravíme do obce Čakov - Tatouňovice  ve velice krátké době tak, aby nenastal vypadek ve vaší topné sezóně.

Nejsme tedy klasické uhelné sklady v obci Čakov - Tatouňovice, ale internetový obchod a výrobce baleného paliva. Ceník briket REKORD 2”, včetně dopravy do vaší obce Čakov - Tatouňovice, je shodný pro celou Českou republiku. V klidu nakoupíte brikety z domova a my vám je přivezeme do obce Čakov - Tatouňovice. Naše služby dosahují kvality vašeho oblíbeného uhelného skladu ve městě Čakov - Tatouňovice

Pro více informací   příručka topením

       

Hmotnost pytle 25 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Hmotnost palety netto 750 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Rozměr palety cca: Š 120 x D 100 x V 130 cm 
Počet ks na paletě 30 ks
Rozměr pytle 35 x 75 cm
Rozměr brikety délka cca 52 x výška cca 61 x tloušťka cca 40 mm
Průměrná výhřevnost 19 MJ/kg
Obsah popela 4,5 %
Obsah vody 19 %
Obsah síry 0,7 %
Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte nejlépe ve stabilní teplotě.
Certifikát

    Kolik zaplatíte za dopravu?


 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu včetně složení hydraulickým čelem nebudou již účtovány.

U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR ve velkoskladě  TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. 

Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou dopravy je vždy dostupnost a průjezdnost nákladního auta, nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 
 

    Kam a jak umíme zboží doručit?


 Doručení probíhá po celé ČR do všech obcí a městských částí v jednotlivých regionech.

Ať se nacházíte kdekoli v České republice platí pro Vás doprava v ceně. Přesný způsob dopravy je volen s ohledem na to kde přesně se nacházíte.

 

                                  ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

 služba dostupná po celé České republice
 doručení již od 1 palety zboží
 paletový vozík
 hydraulické čelo

 paletu složíme na zpevněnou plochu 
                 REGIONÁLNÍ VŮZ OK PALIVA

 služba je dostupná v závislosti na objemu
     objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu
     TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách
     na místo určení
 hydraulické čelo a paletový vozík

 terénní elektrický manipulátor za příplatek
 paletu složíme i na nerovném terénu

 možnost platby kartou přímo u řidiče
 
                   VELKOKAPACITNÍ VŮZ 24 t

 služba dostupná po celé České republice
 doručení až 24 t zboží
 nutná vlastní technika na složení zboží

 vhodné pro firmy vybavené vlastní technikou 


   Zásilková služba
 
          EXPRESNÍ DOPRAVA v ceně


 

 Auta jsou pro usnadnění manipulace s paletou vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Dopravu zboží zabezpečujeme převážně prostřednictvím České pošty a společností GEIS, kteří dokáží zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky.

K závozům zboží využívají nákladní vozy o nosnosti 10 tun a vyšší. Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá (nejčastěji na chodníku nebo silnici). Dopravce nezajišťuje další manipulaci s paletou (převoz do sklepa, garáže, za branku, …..). Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli.


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, tak do  1-2 dnů pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice a dopravce spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Daný dopravce je volen referentkou e-shopu na základě vytíženosti a druhu zakoupeného zboží. Zpravidla palety o tonáži do 825 kg vozí Česká pošta a společnost GEIS. Palety s tonáží nad 825 kg převáží pouze společnost GEIS. Závozy probíhají výhradně v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého až pátého pracovního dne od naložení zboží. Povinností svozového depa je zákazníka vždy předem informovat o plánovaném závozu. V případě, že Vám konkrétní den nevyhovuje, obraťte se s požadavkem na doručujícího dopravce.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.

 

   Regionální vůz OK Paliva s terénním elektrickým manipulátorem
            DOPRAVA COMFORT 

 

 Ve vybraných místech regionu východních Čech Vám zboží doručíme speciálním vozem s terénním elektrickým manipulátorem.

Naším regionálním vozem OK Paliva vyjíždíme z velkoskladu TOPcentrum Žamberk. 

Pokud Vaše objednávka spadá na realizovaného denního závozu objemově a časově, lze po dohodě s operátorkou zavést i palet méně. O všem Vás bude naše operátorka informovat po přijetí Vaší objednávky. 

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8:00-16:00 hodin. Před expedicí budete kontaktováni operátorem ohledně bližších informací k doručení zboží.

Auto je vybaveno hydraulickým čelem, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Základní výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Terénní elektrický manipulátor
Jako jednu z nadstandartních novinek Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu za příplatek složíme na zvolené místo.
Nerovný terén pro nás není žádný problém.
Základní cena za použití terénního manipulátoru do vzdálenosti cca 200 m je stanovena na 50 Kč vč. DPH za paletu. Tato služba a její přesná cena bude vždy sjednána po vzájemné dohodě až na místě s ohledem na vzdálenost a povahu přístupové komunikace. Platba proběhne vždy v hotovosti či platební kartou u řidiče.

S paletou lze tak manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) nebo strukturované dlažbě, či jiném bezpečném nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním
a individuálním rozhodnutí zaměstnance OK Paliv, zdali je možné paletu dopravit na Vámi určené místo.

 

 Předností naší regionální dopravy je možnost využití nadstandardních služeb včetně terénního elektrického manipulátoru.

Naším vozem OK Paliva nabízíme vždy za příplatek a po vzájemné dohodě zvolení nadstandardní služby. Nadstandartní službou se rozumí Vámi zvolený konkrétní termín a čas doručení zboží.

Vybranou nadstandardní  službu je nutné domluvit předem s operátory call centra. Služba je dostupná pouze v případě, že Vámi zvolený termín je volný.

SLUŽBA COMFORT

Garantujeme doručení v konkrétní pracovní den nejpozději však do 16.00 hod.

Jednorázový příplatek 600 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT PLUS

Garantujeme doručení v časovém oknu, tedy v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • Dopolední závoz: 9.00–12.00 hod.
  • Odpolední závoz: 12.00–15.00 hod.

Jednorázový příplatek 900 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT EXPRESS

Garantujeme doručení do 48 hodin od potvrzení objednávky operátorem call centra.

Jednorázový příplatek 1.200 Kč/objednávka

* Služby je možné sčítat. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

 

   Velkokapacitní vůz 24 t

 

 Vhodné pro firmy a podniky s vlastní technikou
na složení zboží.

Naše společnost zajišťuje také přepravu velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však musí zákazník zajistit techniku (vysokozdvižný vozík + paletový vozík) na složení z auta. Obvykle se však můžete těšit na zvýhodněnou cenu a to v závislosti na přesném místě doručení. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

 

Potřebujete upřesnit některé informace? Kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129.

u volně ložených briket od jiných dodavatelů jsem každoročně reklamovala příliš velký podíl mouru, to tady téměř není... ale tyto malé brikety jsou…

6.12.2020

Kvalitní hnědouhelné brikety vhodné pro celou řadu topenišť - v mém případě pro kotel na tuhá paliva. Pevný igelitový pytel a balení po 25 kg se jeví…

15.5.2020