Uhelné brikety UNION PAPÍROVÁ TAŠKA

paleta 480 kg 48 ks x 10 kg

Skladem

Hnědouhelné německé brikety lisované bez pojiv, 100 % přírodní. Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION mimořádně dlouho a rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní. Brikety Union papírové tašky 10 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. S krbovými briketami UNION si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví. S briketami Union ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Tašky jsou na paletě dále chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna.  Zboží je možné také osobně vyzvednout na prodejně. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

Více

Množstevní sleva

  • Cena od 2 palet: 3.690 Kč
  • Cena za 1 paletu: 3.790 Kč

Zvolte množství palet

paleta 480 kg 48 ks x 10 kg

4.290 Kč

3.790 Kč

7,90 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

  • DOPRAVA V CENĚ
  • DORUČENÍ DO 5 DNŮ
  • 3 KG BALENÍ TŘÍSEK K OBJEDNÁVCE

Top centrum Žamberk

U Dlouhoňovic 1397
Žamberk 564 01
Detail prodejny

Máme pro Vás otevřeno Po - Pá: 7:30 - 16:00

Zvolte množství palet

paleta 480 kg 48 ks x 10 kg

4.290 Kč

3.456 Kč

7,20 Kč / Kg

cena při osobním odběru včetně DPH


Krbové brikety Heizprofi jsou u spotřebitelů oblíbené od roku 2001. V roce 2017 se z Heizprofi stal v celé Evropě opět UNION® – stejný produkt s novou ražbou v moderním balení. UNION® je obchodní značka, která je od roku 1904 zárukou nejlepší kvality paliva pro domácnosti – made in Germany. Originál poznáte podle ražby. UNION®.

Vytrvalé
Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION® mimořádně dlouho.

100 % přírodní
K minerálnímu palivu se nepřidávají žádná pojiva.

Spolehlivé
Krbové brikety hoří rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní.

Made in Germany
Krbové brikety UNION® se těží, zušlechťují a balí v hnědouhelném revíru Porýní.

Díky dlouhé době hoření a díky příjemně uklidňujícímu plápolání ohně Vám tradiční značka UNION® zajistí útulnost.
Přikrývka na pohovce, zář z krbových kamen, je příjemné teplo a v pozadí hraje hudba. Všechno je perfektní. A pak přijde ten okamžik: "Miláčku, dones zvenčí dříví. Myslím, že oheň brzy vyhasne." 
Krbová kamna jsou něčím výjimečným. Žádný jiný předmět v domácnosti nevytvoří srovnatelnou útulnou atmosféru. Jediným háčkem je skladování a stálé přikládání krbového dřeva. Nemusí tomu tak být. Krbové brikety UNION® Vám mohou pomoci.

Ať už s přáteli, partnerem nebo sami s šálkem čaje. S krbovými briketami si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví. Užijete si tak odpočinek před krbovými kamny: delší snění, delší čtení, delší vyprávění, delší odpočívání. Čím déle, tím lépe.

Výhřevnost 10 kg přírodních krbových briket UNION®odpovídá: 
• cca 2 rašlových pytlů à 12,5 dm³ směsi palivového dříví
• 5,5 litrů topného oleje EL 
• 6,3 m³ zemního plynu 
• 11,3 kg dřevěných briket 
• 11,6 kg dřevěných pelet

Krbové brikety udělají práci za Vás
Přiznáváme, že zcela bez krbového dříví to nejde, jelikož krbové brikety potřebují vysokou počáteční teplotu, aby se zapálily a produkovaly dlouhotrvající příjemné teplo. Dbejte prosím na to, aby byla Vaše krbová kamna určena pro provoz s hnědouhelnými briketami. Údaje naleznete na návodu k obsluze přístroje. Pokud nemáte návod k dispozici, poradí Vám kominík.

NÁVOD PRO ZAPÁLENÍ

Nastavte regulátor vzduchu do polohy pro zapálení a poté zapalte oheň pomocí palivového dříví tak, jak jste zvyklí. Stačí pár malých kousků palivového dříví.
Počkejte, dokud se oheň nerozhoří a nevytvoří se žárové lože. Teprve potom přiložte dvě až tři krbové brikety, aby mohly rozvinout svůj plný výkon.
Jakmile se krbové brikety rozhoří, otočte přívod vzduchu na požadovaný stupeň výkonu a užívejte si klidný plamen. Krbové brikety musíte opět přiložit teprve tehdy, pokud už zůstane pouze žárové lože. Máte dostatek času...

 

Pevná paliva jako je dřevo a hnědouhelné brikety se od sebe liší chováním a působením díky svým částicím. Rozhodující především je, zda si přejete rychlé horko nebo dlouho trvající teplo.

Vlastnosti Dřevo Krbové brikety
ZAPÁLENÍ

Suché dřevo se snadno zapaluje. Na začátku nevkládejte velká polena. Vlhké dřevo se nezapálí nebo pouze obtížně a zatěžuje životní prostředí.

Potřebují spodní vzduch a nejlépe se zapalují na žárovém loži. Krbové brikety položte na žár vedle sebe ve vzdálenosti jednoho prstu

VYHOŘENÍ

Rychlé.

Pomalé a rovnoměrné.
Dobře regulovatelné.

CHOVÁNÍ PŘI
DOHOŘÍVÁNÍ

Krátké hoření s živým plamenem.

Příjemně klidný plamen.
Dlouhá doba hoření.

VYTVOŘENÍ ŽÁRU

Jen s velkými poleny.

Dlouhotrvající.
Vytvoření stabilního žárového lože.

VZESTUP TEPLA

Vysoký počáteční žár.
Rychlé vyhoření.

Rovnoměrné teplo díky značnému žhavému podloží.

OBLAST OPTIMÁLNÍHO POUŽITÍ

Krátké využití topeniště na málo hodin.

Pro dlouhé večery u krbu a jako doplnění k centrálnímu vytápění.

Produkt patří do kategorie: uhelné brikety 

Hmotnost balení 10 kg
Hmotnost palety netto 480 kg 
Rozměr palety Š 90 x D 120 x V 80 cm
Počet ks na paletě 48 ks
Rozměr balení 270 x 190  x 190 mm 
Počet briket v balení 18 ks
Rozměr brikety  délka cca 180 x výška cca 60 x tloušťka cca 40 mm
Průměrná výhřevnost 19,8 MJ/kg
Obsah popela 3,5 %
Obsah vody 19 %
Obsah síry 0,1 %
Skladování Palivo uložené na paletě skladujte v suchém prostřední.

Produkt patří do kategorie: uhelné brikety 

Kolik zaplatím za dopravu?

 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu nebudou již účtovány. U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR na prodejně. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 

Jaké auto mi zboží doručí?

 Všechna rozvozová auta jsou pro usnadnění manipulace vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem. 

Obvykle je zboží doručováno zásilkovou službou, a to především Českou poštou, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. Nejvhodnějšího dopravce však vždy volíme podle toho, v jakém regionu se přesně nacházíte.

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletovací vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží.  Obvykle však nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.


 Disponujeme také velkokapacitními vozy.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však obvykle musí zákazník zajistit vysokozdvižný vozík na složení z auta. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

Produkt patří do kategorie: uhelné brikety