Hnědé pytlované uhlí a brikety MIX

paleta 750kg 30 ks x 25 kg

Skladem

S dopravou v ceně do obce Hrusice.

Kvalitní pytlované uhlí Ořech 2, 1 a uhelné brikety Rekord 2 balené na jedné paletě. Paleta obsahuje od každého druhu 10 pytlů po 25 kg. Je určeno pro klasické kotle na uhlí a kamna, ale i automatické kotle. Produkt patří mezi výběrové produkty uhelných paliv. Mezi rozhodující jakostní parametry, které kvalitní balené bílinské uhlí Ořech 2, 1 a německé uhelné brikety Rekord 2, odlišují od ostatních druhů hnědého uhlí a briket v pytli, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Lužické brikety REKORD vyrobené v Německu se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. S tímto výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jeho jednoduché uskladnění, je to tedy velmi pohodlné topení za levnou cenu. Tato kombinovaná paleta je vhodná pro zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet jaké palivo jim bude nejvíce vyhovovat. Snadné je i objednání a doručení až k domu ve vaší obci Hrusice. Pytlované uhlí a uhelné brikety, na jedné paletě s označením MIX, je možné také osobně vyzvednout na prodejně přímo ve skladu. Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo  OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

Více

1 paleta 5.740 Kč 7,65 Kč / Kg

5.740 Kč

7,65 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

Zvolte množství palet

paleta 750kg 30 ks x 25 kg

  • DOPRAVA V CENĚ

Vyberte si nejvhodnější levné palivo do obce Hrusice.

Naše pytlované uhlí Ořech 2, 1 a uhelné brikety Rekord 2 v balení MIX vám přivezeme do obce Hrusice.
Paleta obsahuje 10 ks pytlů bílinského uhlí Ořech 2, 10 ks pytlů bílinského uhlí Ořech 1 a 10 ks pytlů uhelných briket Rekord 2. 
Pytlované uhlí Ořech 2, Ořech 1 i uhelné brikety Rekord 2 s označením MIX jsou baleny na paletách do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování baleného uhlí a briket. Pytle s palivem jsou na paletě chráněny igelitovou strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Pytlované balené uhlí OŘECH 2, 1 a hnědouhelné brikety REKORD 2, zabalené v pytlích na paletách, jsou oblíbeným palivem v obci Hrusice.

Balené uhlí Ořech 2, 1 i brikety Rekord 2 Vám přináší komfort a úsporu peněz ve vytápění. Pohodlné topení za nízkou cenu. Paleta s pytlovaným uhlím a uhelnými briketami vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik paliva, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Cena pytlovaného uhlí Ořech 2, 1 a briket Rekord 2 je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále tou z nejnižších. Balené uhlí a brikety se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Pytlované uhlí OŘECH 2 , 1 a brikety REKORD 2 u nás koupíte s dopravou domů do vaší obce Hrusice.

Bílinské pytlované uhlí Ořech 2, Ořech 1 i brikety Rekord 2 balíme v našem moderním balicím centru a jsme tedy přímo výrobci baleného uhlí a briket v pytli obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dopravíme do obce Hrusice  přímo z našeho výrobního skladu.
Nejsme tedy klasické uhelné sklady v obci Hrusice, ale internetový obchod a výrobce baleného paliva. Ceník baleného uhlí, včetně dopravy do vaší obce Hrusice, je shodný pro celou Českou republiku. V klidu nakoupíte uhlí z vašeho domova a my Vám ho přivezeme do obce Hrusice. Naše služby dosahují kvality vašeho oblíbeného uhelného skladu ve městě Hrusice.

Hmotnost pytle 25 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Hmotnost palety netto 750 kg (hmotnost v den balení s tolerancí ± 5%)
Rozměr palety Š 80 x D 120 x V 170 cm
Počet ks na paletě 30 ks
Rozměr pytle 35 x 75 cm
Zrnitost paliva Ořech 2: 10-25 mm, Ořech 1: 25-40 mm, Rekord 2": 52 x 61 x 49 mm
Průměrná výhřevnost uhlí min. 17,6 MJ/kg, brikety 19 MJ/kg
Obsah popela uhlí 9,7 %, brikety 4,5 %
Obsah vody uhlí 29 %, brikety 19 %
Obsah síry uhlí 0,77 %, brikety 0,6 %
Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte ve stabilní teplotě, aby se zabránilo uvolňování (kondenzaci) vody z paliva v pytli.
Doplňující informace Bílinské uhlí je v souladu s požadavky na kvalitu paliv podle vyhlášky MŽP ČR. č. 415/2012 Sb. Více informací k jakostním znakům uhlí naleznete v katalogu   zde.
Katalog ke stažení    Katalog hnědého uhlí 2020

    Kolik zaplatíte za dopravu?


 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu včetně složení hydraulickým čelem nebudou již účtovány.

U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR ve velkoskladě  TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. 

Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 
 

    Kam a jak umíme zboží doručit?


 Doručení probíhá po celé ČR do všech obcí a městských částí v jednotlivých regionech.

Ať se nacházíte kdekoli v České republice platí pro Vás doprava v ceně. Přesný způsob dopravy je volen s ohledem na to kde přesně se nacházíte.

                                  ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

 služba dostupná po celé České republice
 doručení již od 1 palety zboží
 paletový vozík
 hydraulické čelo
 paletu složíme na jakoukoliv zpevněnou plochu
Více zde: 
                 REGIONÁLNÍ VŮZ OK PALIVA

 služba je dostupná v závislosti na objemu
     objednávky a dojezdové vzdálenosti od velkoskladu
     TOPcentrum Žamberk ve východních Čechách
     na místo určení
 hydraulické čelo a paletový vozík

 terénní elektrický manipulátor za příplatek
 paletu složíme i na nerovném terénu
 možnost platby kartou přímo u řidiče
Více zde:
                   VELKOKAPACITNÍ VŮZ 24 t

 služba dostupná po celé České republice
 doručení až 24 t zboží
 paletový vozík

 nutná vlastní technika na složení zboží
 vhodné pro firmy vybavené vlastní technikou
Více zde: 


   Zásilková služba
            EXPRESNÍ DOPRAVA v ceně


 

 Auta jsou pro usnadnění manipulace s paletou vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Dopravu zboží zabezpečujeme převážně protřednictvím České pošty, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. 

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu  Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu  Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží. Povinností svozového depa je zákazníka vždy předem informovat o plánovaném závozu.  V případě, že Vám konkrétní den nevyhovuje, obraťte se s požadavkem na doručujícího dopravce.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.

 

   Regionální vůz OK Paliva s terénním elektrickým manipulátorem
            DOPRAVA COMFORT

 

 Ve vybraných místech regionu východních Čech Vám zboží doručíme speciálním vozem s terénním elektrickým manipulátorem.

Naším regionálním vozem OK Paliva vyjíždíme z velkoskladu TOPcentrum Žamberk. Po zapracování objednávky se s Vámi spojí naše operátorka a pokud Vaše objednávka bude spadat do realizovaného regionálního závozu objemově a časově, lze po dohodě tak využít naši nadstandartní službu Regionálního rozvozu. 

Pokud Vaše objednávka spadá na realizovaného denního závozu časově, lze po dohodě s operátorkou zavést i palet méně. O všem Vás bude naše operátorka informovat po přijetí Vaší objednávky. 

Rozvoz zboží probíhá v pracovní dny v čase 8:00-16:00 hodin. Před expedicí budete kontaktováni operátorem ohledně bližších informací k doručení zboží.

Auto je vybaveno hydraulickým čelem, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Základní výbavou je paletový vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Terénní elektrický manipulátor
Jako jednu z nadstandartních novinek Vám nabízíme terénní elektrický manipulátor, se kterým Vám paletu za příplatek složíme na zvolené místo.

Nerovný terén pro nás není žádný problém.
Základní cena za použití terénního manipulátoru do vzdálenosti cca 200 m je stanovena na 50 Kč vč. DPH za paletu. Tato služba a její přesná cena bude vždy sjednána po vzájemné dohodě až na místě s ohledem na vzdálenost a povahu přístupové komunikace. Platba proběhne vždy v hotovosti či platební kartou u řidiče.

S paletou lze tak manipulovat do kopce (např. vjezd do garáže) nebo strukturované dlažbě, či jiném bezpečném nezpevněném terénu, vždy ale záleží na osobním a individuálním rozhodnutí zaměstnance OK Paliv, zdali je možné paletu dopravit na Vámi určené místo.

 

 Předností naší regionální dopravy je možnost využití nadstandardních služeb včetně terénního elektrického manipulátoru.

 

Naším vozem OK Paliva nabízíme vždy za příplatek a po vzájemné dohodě zvolení nadstandardní služby. Nadstandartní službou se rozumí Vámi zvolený konkrétní termín a čas doručení zboží.

Vybranou nadstandardní  službu je nutné domluvit předem s operátory call centra. Služba je dostupná pouze v případě, že Vámi zvolený termín je volný.

SLUŽBA COMFORT

Garantujeme doručení v konkrétní pracovní den nejpozději však do 16.00 hod.

Jednorázový příplatek 500 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT PLUS

Garantujeme doručení v časovém oknu, tedy v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • Dopolední závoz: 9.00–12.00 hod.
  • Odpolední závoz: 12.00–15.00 hod.

Jednorázový příplatek 800 Kč/objednávka

SLUŽBA COMFORT EXPRESS

Garantujeme doručení do 48 hodin od potvrzení objednávky operátorem call centra.

Jednorázový příplatek 1000 Kč/objednávka

* Služby je možné sčítat. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

 

   Velkokapacitní vůz 24 t

 

 Vhodné pro firmy a podniky s vlastní technikou na složení zboží.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však musí zákazník zajistit techniku (vysokozdvižný vozík) na složení z auta. Obvykle se však můžete těšit na zvýhodněnou cenu a to v závislosti na přesném místě doručení. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

 

Potřebujete upřesnit některé informace? Kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129.