Hnědé pytlované uhlí a brikety MIX

paleta 750kg 30 ks x 25 kg

Skladem

Pytlované uhlí Ořech 2, Ořech 1 a uhelné brikety Rekord na jedné paletě. Paleta obsahuje od každého druhu 10 pytlů po 25 kg. Palivo je určeno pro klasické kotle na uhlí a kamna. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Pytlované, balené Bílinské uhlí se vyznačuje nízkým obsahem síry, velmi dobrým spalováním a vysokou výhřevností. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. S tímto výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Tato kombinovaná paleta je vhodná pro zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet jaké palivo jim bude nejvíce vyhovovat. 

Více

Zvolte množství palet

paleta 750kg 30 ks x 25 kg

4.850 Kč

6,47 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

  • DOPRAVA V CENĚ
  • DORUČENÍ DO 5 DNŮ
  • 3 KG BALENÍ TŘÍSEK K OBJEDNÁVCE

Paleta obsahuje 10 ks Bílinského uhlí Ořech 2, 10 ks Bílinského uhlí Ořech 1 a 10 ks uhelných briket Rekord

Palivo je baleno do vysoce kvalitních igelitových pytlů. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování. Pytle s palivem jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna. 

Balené uhlí a brikety Vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Cena uhlí a briket je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále jednou z nejnižších. Balené uhlí a brikety se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Bílinské uhlí balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci pytlovaného uhlí obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí

Hmotnost pytle 25 kg
Hmotnost palety netto 750 kg 
Rozměr palety Š 80 x D 120 x V 170 cm
Počet ks na paletě 30 ks
Rozměr pytle 35 x 75 cm
Zrnitost paliva Ořech 2: 10-25 mm, Ořech 1: 25-40 mm, Rekord 2": 52 x 61 x 49 mm
Průměrná výhřevnost uhlí min. 17,6 MJ/kg, brikety 19 MJ/kg
Obsah popela uhlí 9,7 %, brikety 4,5 %
Obsah vody uhlí 29 %, brikety 19 %
Obsah síry uhlí 0,77 %, brikety 0,6 %
Skladování Palivo uložené v pytli chraňte před teplem a mrazem a skladujte ve stabilní teplotě, aby se zabránilo uvolňování (kondenzaci) vody z paliva v pytli.
Doplňující informace Bílinské uhlí je v souladu s požadavky na kvalitu paliv podle vyhlášky MŽP ČR. č. 415/2012 Sb. Více informací k jakostním znakům uhlí naleznete v katalogu   zde.
Certifikát paliva ke stažení    Certifkát SGS Ořech 2,   Certifikát SGS ořech 1
Katalog ke stažení    Katalog hnědého uhlí 2018

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí

Kolik zaplatím za dopravu?

 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu nebudou již účtovány. U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR na prodejně. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 

Jaké auto mi zboží doručí?

 Všechna rozvozová auta jsou pro usnadnění manipulace vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem. 

Obvykle je zboží doručováno zásilkovou službou, a to především Českou poštou, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. Nejvhodnějšího dopravce však vždy volíme podle toho, v jakém regionu se přesně nacházíte.

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletovací vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží.  Obvykle však nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli, a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.


 Disponujeme také velkokapacitními vozy.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však obvykle musí zákazník zajistit vysokozdvižný vozík na složení z auta. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí