Dřevěné pelety TOP

paleta 750 kg 50 ks x 15 kg

Skladem

Dřevní pelety TOP se vyznačují především vysokou výhřevností, kvalitním slisováním, nízkou popelnatostí a malým otěrem. Použitou surovinou k výrobě těchto pelet je kvalitní modřínová pilina, která zaručuje výbornou výhřevnost. Pelety mají průměr 6 mm a dodávány jsou v sáčcích o hmotnosti 15 kg. Pytle s peletami jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna.  Zboží je možné také osobně vyzvednout na prodejně. U dřevěných pelet TOP mimo jiné oceníte jejich jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu.  Zvolte si variantu produktu kliknutím na záložku níže  DOPRAVA V CENĚ nebo OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ.

Více

Množstevní sleva

  • Cena od 4 palet: 5.090 Kč
  • Cena za 1 paletu: 5.175 Kč

Zvolte množství palet

paleta 750 kg 50 ks x 15 kg

5.550 Kč

5.175 Kč

6,90 Kč / Kg

cena včetně dopravy a DPH

  • DOPRAVA V CENĚ
  • DORUČENÍ DO 5 DNŮ
  • 3 KG BALENÍ TŘÍSEK K OBJEDNÁVCE

Top centrum Žamberk

U Dlouhoňovic 1397
Žamberk 564 01
Detail prodejny

Máme pro Vás otevřeno Po - Pá: 7:30 - 16:00

Zvolte množství palet

paleta 750 kg 50 ks x 15 kg

5.550 Kč

4.600 Kč

6,13 Kč / Kg

cena při osobním odběru včetně DPH


Tyto pelety najdou své uplatnění ve všech typech kamen a automatických kotlích na pelety. Tyto pelety jsou ideálním ekonomickým řešením pro spotřebitele, kteří chtějí spalovat kvalitní pelety odpovídající kvalitě A1, ale akceptují absenci certifikátu EN Plus. S tímto produktem získáváte jistotu, že kupujete kvalitní palivo z české produkce, které zajišťuje optimální využití vašeho spalovacího zařízení. Drobné rozdíly v barevných odstínech pelet nemají vliv na kvalitu a výhřevnost produktů. Rozdílnost je dána technologickými možnostmi výroby a vlastnostmi vstupní suroviny. Mezi hlavní výhody pelet všeobecně patří, že jsou maximálně ohleduplné k životnímu prostředí a při vytápění se dosahuje podobného komfortu – bez ­obslužnosti – jako při použití elektrokotle nebo plynového kotle. Jsou skladné a snadno se s nimi manipuluje a podporují zdravé životní prostředí.

Produkt patří do kategorie: dřevěné pelety

Hmotnost pytle 15 kg
Hmotnost palety netto 750 kg 
Rozměr palety Š 100 x D 120 x V 150 cm
Počet ks na paletě 50 ks
Průměr 6 mm
Surovina modřínová pilina
Průměrná výhřevnost ≥  16,5 MJ/kg
Obsah popela 0,5 %
Obsah vody 5,2 %
Skladování Palivo skladujte v suchu.
Certifikace  Osvědčení VÚZT.

 

Produkt patří do kategorie: dřevěné pelety

Kolik zaplatím za dopravu?

 Cena dopravy je u nás vždy v ceně.

Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete zboží již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu nebudou již účtovány. U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR na prodejně. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn, a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. Ceny pro obě varianty, tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR, a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 

Jaké auto mi zboží doručí?

 Všechna rozvozová auta jsou pro usnadnění manipulace vybavena hydraulickým čelem a paletovým vozíkem. 

Obvykle je zboží doručováno zásilkovou službou, a to především Českou poštou, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky. Nejvhodnějšího dopravce však vždy volíme podle toho, v jakém regionu se přesně nacházíte.

Přesná velikost vozidla je volena ve svozovém depu dle místa doručení, a to s ohledem na přístupovou komunikaci k příjemci zboží. Nosnost vozidel s hydraulickým čelem se pohybuje v rozmezí od cca 3 000 kg do 11 000 kg. Jedná se tedy o menší až středně velká auta. Nejčastěji se však doručuje do rodinných domů v zástavbě či chatových oblastí a z tohoto důvodu bývá využíváno nejmenší možné vozidlo vozového parku typu Iveco 75 – nosnost 3 130 kg. Naopak pokud se doručuje například do firmy, která je k tomu uzpůsobena, není problém využít i největší vozidlo vozového parku typu Iveco 18 – nosnost 11 360 kg.  

Povinnou výbavou auta je hydraulické čelo, pomocí kterého se paleta složí na místo, kam auto dojede, popř. zacouvá. Další výbavou je paletovací vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo, a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (asfalt, beton, dlažba…). S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede, popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 


 Hlavní předností dopravy zásilkovou službou je především rychlost doručení.

Zboží si můžete navíc objednávat průběžně podle možností. Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách, a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín expedice spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení Vaší objednávky a až poté zboží odchází z našeho velkoskladu. Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00 - 16:00 hod., a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží.  Obvykle však nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli a to v okamžiku, kdy Vám doma došly poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní přepravní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat minimálně s týdenním předstihem. Doručení zboží v topné sezóně a v době zvýhodněných cen může být delší, než je jindy běžné.


 Disponujeme také velkokapacitními vozy.

Naše společnost disponuje také velkokapacitními plachtovými návěsy. V případě, že se domluvíte např. se sousedy a celková objednávka bude činit např. 20 t a více, kontaktujte naši zákaznickou linku  770 129 129 a probereme možnosti dopravy. V těchto případech si však obvykle musí zákazník zajistit vysokozdvižný vozík na složení z auta. Tato služba je např. vhodná pro firmy a podniky, které disponují vlastním vysokozdvižným vozíkem a kde je spotřeba paliva za topnou sezónu větší.

Produkt patří do kategorie: dřevěné pelety

Pelety se zdají kvalitní, ale to se projeví až v průběhu topné sezóny.

P.V., 18.9.2017