ODBĚR NOVINEK






Akce
Nakupte více a získejte slevu!
Cena za 1 paletu: 3 890,- Kč
Cena od 2 palet: 3 790,- Kč

Hnědé pytlované uhlí - OŘECH 2 - paleta 750 kg (30 pytlů x 25 kg)

OK

Pytlované uhlí Ořech 2 z produkce Severočeské doly a.s.- Bílinské uhlí z Ledvic.

OK

Výběrový produkt s energetickým štítkem paliva.

OK

Uhlí pro automatické kotle na uhlí. Vhodné i pro kotle s ručním přikládáním.

OK

 DOTACE NA UHLÍ 6.000 KČ 

Doprava po celé ČR
  • Paleta - doprava v ceně
  • Balení / Kus - osobní odběr

Dostupnost: skladem

5 recenzí | | Napsat recenzi

4 050,- Kč

-15%

(Cena za kg: 4,59 Kč)

Ceny vč. DPH

Naše pytlované uhlí už do sklepa skládat nemusíte. S naším výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu.

Pytlované, balené Bílinské uhlí se vyznačuje nízkým obsahem síry, velmi dobrým spalováním a vysokou výhřevností. Uhlí je baleno ve vysoce kvalitních igelitových pytlích. Igelitový pytel zachovává správné vlastnosti paliva po celou dobu skadování.

Balené uhlí Vám přináší komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Cena uhlí je v porovnání s dalšími alternativními palivy stále jednou z nejnižších. Balené uhlí a jeho prodej se proto těší vysoké oblibě mezi zákazníky. 

Topíte-li ořechem 2 v automatickém kotli, je možné dosáhnout úspory nákladů až do výše 30% v porovnání s kotlem na ruční přikládání. V topné sezóně Vám uhlí vydrží v zásobníku až 3-5 dní a mimo sezónu stačí přiložit cca jednou za 1-2 týdny. V neposlední řadě dosáhnete díky modernímu automatickému kotli a našemu balenému palivu téměř ekologického provozu s čistou oblohou nad Vaším domem. Díky dotacím si můžete uhlí a nový automatický kotel, který splňuje nejpřísnější emisní limity pořídit i vy a topit tak pohodlně, levně a ekologicky.

Při výběru baleného uhlí je důležitá nejen cena samotného uhlí, ale také cena dopravy k Vám domů. Nemáte-li možnost využít osobního odběru v kamenné prodejně TOP centrum - OK Paliva Žamberk, využijte výhodného nákupu pytlovaného uhlí s možností DOPRAVY V CENĚ již od 1 palety po celé ČR. V oblasti pytlovaného uhlí nabízíme služby jako tradiční uhelné sklady. Ceník uhlí je navíc jednotný pro celou Českou republiku a zboží Vám dovezeme až domů. 

Bílinské uhlí balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci pytlovaného uhlí obchodní značky OKPaliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

Na toto palivo je možné čerpat dotaci až do výše 6 000 Kč. Více informací o dotaci na uhlí zde.

Produkt patří do kategorie: pytlované uhlí

Hmotnost pytle 25 kg

Hmotnost palety netto 750 kg (30 pytlů x 25 kg)

Rozměr palety: 80*120*175

Počet ks na paletě: 30

Rozměr pytle: 35x75 cm

Zrnitost: 10 - 25 mm

Průměrná výhřevnost: min. 17,6 MJ/kg

Spalné teplo: 20,07 MJ/kg

Obsah popela: 9,7%

Obsah vody: 29 %

Napsat recenzi

30.04.2015, Jakub Simon, Beroun
Brali jsme už vloni, ale v sezóně. Letos jsme nakoupili dopředu kvůli jarní slevě. Komunikace dobrá, můžu jedině doporučit !!!! Jakub S., Beroun
27.05.2015, Valášková Ladislava, Oleška Králka, Praha východ
Nakupuji balené uhlí na ok paliva, naprostá spokojenost, kvalita a velice vstřícné jednání, doporučuji. Ladislava V., Oleška Králka, Praha východ
22.04.2015, Petr Látal, Brno
Trošku jsme měli obavy. Vždy jsem kupoval palivo v uhelných skladech, ale nedávno jsme koupili automat na uhlí a tak jsem si řekl, že to zkusím. Doprava rychlá a zboží přijelo neponičené. Už jsem doporučil sousedům a známým. Petr L., Brno
04.11.2015, Aleš Adámek, Ostrava
Chtěl bych Vám poděkovat za změnu hmotnosti palety. Těch 750kg je lepších. Nakupuju každý rok a vždy jsem spokojen. Aleš A., Ostrava
17.03.2016, Petr Dvořák, Cheb
S pytlovaným uhlím jsem spokojen.

Pro zadání recenze se prosím přihlašte.

Pokud ještě nemáte účet, tak se prosím zaregistrujte.

Sdílet produkt emailem