ODBĚR NOVINEK


Doprava a platba

Jak za OK Paliva zaplatím?


V hotovosti

Platíte osobně v kamenné prodejně.

Na dobírku

Platíte hotově u řidiče při doručení zboží (jednorázový poplatek činí 65 Kč).

Bankovním převodem

Platíte před dodáním zboží platebním příkazem z Vaší banky. Po obdržení platby Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi termín doručení.  Online platby zatím neumožňujeme.

 

Jaké auto mi zboží doručí?


Všechna rozvozová auta jsou vybavena hydraulickým čelem.  Nejvhodnějšího dopravce vždy volíme podle toho v jakém regionu se nacházíte. Obvykle je zboží doručováno zásilkovou službou a to především Českou poštou, která dokáže zboží doručit v krátkém časovém úseku v rámci celé České republiky.  Paletu složíme na místo kam auto dojede popř. zacouvá. Povinnou výbavou auta je paletovací vozík a paletu tak lze přemístit na vhodné místo a to za předpokladu, že to podmínky terénu umožní. Ideální je zpevněná plocha (beton, asfalt, dlažba…) S paletou nelze například ručně manipulovat na svahu (vjezd do garáže) nebo na příliš strukturované dlažbě či nezpevněném terénu. V tomto případě zůstane paleta stát na místě, kam auto dojede popř. zacouvá. Služba neobsahuje ruční ukládání a přenášení jednotlivých balíků do sklepa či ke kotli. 

Pokud si např. zboží objednáte nejpozději v dopoledních hodinách a to na dobírku, následující den pak může zásilka odjíždět z naší centrály do nejbližšího svozového depa a v následující dny se sváží zboží k Vám. Termín spolu nejdříve dohodneme telefonicky po obdržení objednávky a až poté doručujeme zásilku v termínu, který jsme si společně naplánovali.

Obvykle nedoporučujeme objednávky zasílat na poslední chvíli a to v okamžiku, kdy Vám doma došli poslední pytle paliva. Obzvláště v topné sezóně jsou objednávky hodně četné a denní kapacita není neomezená. Vždy je lepší mít alespoň 1 paletu v rezervě a objednávat s několika týdenním předstihem. Doručení zboží v sezóně může být delší, než je jindy běžné.

Závozy probíhají v pracovní dny v čase cca od 8:00-16:00 hod a to zpravidla do druhého dne od naložení zboží. Hlavní předností této dopravy je především rychlost doručení. Zboží si můžete objednávat průběžně podle možností.

Potřebujete upřesnit některé informace a nebo zodpovědět Vaše dotazy? Kontaktujte naši zákaznickou linku 770 129 129.

 

Kolik zaplatím za dopravu?


Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili, na našem e-shopu naleznete ceny již s dopravou v ceně. Cena uvedena v záložce DOPRAVA V CENĚ u každého produktu je vždy konečná a žádné další náklady za dopravu nebudou již účtovány. U vybraných produktů nabízíme také zvolení varianty OSOBNÍ ODBĚR na prodejně. Osobní odběr je obvykle o něco více zvýhodněn a to z důvodu, že odpadá časově náročné doručování zboží k Vám domů. Ceny pro obě varianty tj. DOPRAVA V CENĚ a OSOBNÍ ODBĚR, jsou obvykle uvedeny u každého produktu a tu správnou variantu si můžete zvolit dle Vašeho přání a možností. Varianta osobního odběru je u produktu uvedena pouze za předpokladu, že je u produktu osobní odběr možný. Dodáváme do všech krajů v ČR a to bez ohledu na to, kde přesně se v České republice nacházíte. Podmínkou je vždy nákup minimálně 1 palety zboží a zvolení varianty produktu s dopravou v ceně. 

Kraj

Města, Obce (doručení probíhá do všech obcí a městských částí v jednotlivých okresech)

Hl. město Praha

Praha

Jihočeský 

České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Jihomoravský 

Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Karlovarský

Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Vysočina

Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Královéhradecký 

Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Liberecký 

Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Moravskoslezský 

Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Olomoucký 

Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Pardubický 

Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Plzeňský 

Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Středočeský 

Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

Ústecký 

Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Zlínský 

Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín