ODBĚR NOVINEK


Akce
Nakupte více a získejte slevu!
Cena za 1 paletu: 5 280,- Kč
Cena od 2 palet: 5 190,- Kč

Uhelné brikety REKORD 2 - paleta 750 kg (30 pytlů x 25 kg)

OK

Hnědouhelné německé brikety lisované bez pojiv - kvalitní balené brikety.

OK

Vysoce kvalitní výběrový produkt s informačními parametry na energetickém štítku.

OK

Určeno pro spalovací zařízení, které je vybaveno roštem, nebo popelníkem.

OK

Vysoká výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí.

Doprava po celé ČR
  • Paleta - doprava v ceně
  • Balení / Kus - osobní odběr

Dostupnost: skladem

2 recenzí | | Napsat recenzi

5 400,- Kč

-7.8%

(Cena za kg: 6,64 Kč)

Ceny vč. DPH

Naše pytlované brikety už do sklepa skládat nemusíte. S naším výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. 

Jedná se o něměcké uhelné brikety vysoké kvality. Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouholetou tradici. Úspěšně se používají ve všech spalovacích zařízení, která jsou vybavena roštem a popelníkem. Jsou to vhodné brikety do krbu.

Brikety Rekord najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle.

Uhelné brikety jsou oblíbené nejen pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí, ale i pro krásné plameny, které Vás potěší při dlouhých večerech u krbu. Na brikety REKORD se můžete vždy spolehnou - jejich kvalita je konstantní. Brikety uhelné se často díky dlouhotrvajícímů žhnutí srovnávají s kůrovou briketou neboli noční briketou. Hnědouhelné brikety se doporučují kombinovat s palivovým dřevem.

Balené brikety Vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. 

Při výběru briket je důležitá nejen cena samotného zboží, ale také cena dopravy k Vám domů. Nemáte-li možnost využít osobního odběru v kamenné prodejně TOP centrum - OK Paliva Žamberk, využijte výhodného nákupu briket s možností DOPRAVY V CENĚ již od 1 palety po celé ČR. V oblasti briket nabízíme služby jako tradiční uhelné sklady. Ceník briket je navíc jednotný pro celou Českou republiku a zboží Vám dovezeme až domů. 

Uhelné brikety Rekord balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci balených briket obchodní značky OKPaliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu.

Při topení hnědouhelnými briketami hraje důležitou roli počáteční teplo. Proto je třeba používat vhodné podpalovače a dostatečné množství dřiví na zatápění. Na rovnoměrně rozžhaveném podloží se brikety zapalují nejlépe. Když chytnou, jsou pro ně typické vytrvalé, klidně mihotající plameny.

Na rozdíl od štípaného dřeva se nemusí briketami REKORD tak často přikládat a díky vysokému obsahu energie vydrží žhnout i přes noc.

Můžete se spolehnout, že uvnitř se vždy nachází zboží vynikající kvality. A to si můžete ověřit sami!

Pro více informací viz. příručka topením a ilustrační video topíme briketami Rekord.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkt patří do kategorie: uhelné brikety

Zajímají Vás způsoby a ceny doručení anebo jak je možné za zboží zaplatit? Více zde.

Hmotnost pytle: 25 kg

Hmotnost palety netto: 750 kg (30 pytlů x 25 kg)

Rozměr palety: 80*120*170

Počet ks na paletě: 30

Rozměr pytle: 35 x 75 cm

Délka brikety: 52 mm

Výška brikety: 61 mm

Tloušťka brikety: 40 mm

Výhřevnost: min 19,0 MJ/kg 

Obsah popela: 4,5 %

Obsah vody: 19 %

Obsah síry: 0,6 %

Napsat recenzi

28.07.2016, Popelka René, Bystřice pod Hostýnem
Balené brikety rekord jsem zkoušel poprvé v loni jednu paletu,letos jsem vzal hned dvě.Dodání bylo do pěti dnů.Jsem spokojený jak z obchodem tak z balenýma briketama je to skladnější než volně ložené a pořádek prachu jen minimum... Popelka René Bystřice pod Hostýnem...
16.07.2015, Stanislav Tykač, Kralupy n. V.
Topíme briketami Rekord už druhým rokem a jsme opravdu spokojeni. Dříve jsme kupovali volně ložené, ale teď už nemusíme a v kotelně máme pěkně čisto. Dodání proběhlo vždy dobře. Žádné výhrady nemáme. Děkujeme Stanislav T., Kralupy n. V.

Pro zadání recenze se prosím přihlašte.

Pokud ještě nemáte účet, tak se prosím zaregistrujte.

Sdílet produkt emailem